Чемпіонат України з дріфтингу 2016

13 April 2016

Три місяці залишається до першого етапу Чемпіонату України з дріфтингу 2016, організацією якого займаються Автомобільна федерація України та Вінницька обласна федерація драгрейсингу та дріфту. Настав час підняти завіси таємниць і розповісти великій родині #DriftPeople про підготовку українських пілотів до нового сезону Drift Championship of Ukraine (DCU). Першим ми підготували інтерв'ю і порцію секретних фотографій з гаража триразового чемпіона України з дріфтингу – Олександра Грінічука. Він розповів нам про оновлення #RedBull350z, конкуренцію на українській гоночній сцені та поділився планами на цей рік.

Саша, привіт! Що цікавого розкажеш нам про міжсезоння і плани на 2016 рік?
Покатавшись по Європі два роки, я зрозумів, що зараз не вийде зібрати кошти на участь в повному сезоні чемпіонату King of Europe. Важко переоцінити досвід, отриманий на етапах європейського King of Europe, але для професійного пілота важливо мати успіх в цілому сезоні. Призери окремого етапу залишаються в історії одного сезону, а ось подіуми року – це глобальна історія. Так що в цьому році я візьму участь у Чемпіонаті України з дріфтингу (DCU).

Кого з українських пілотів ти бачиш основними своїми конкурентами?
Сезон 2013 року, останній повний сезон, який я відкатав в Україні, закріпив звання найсильніших пілотів за п'ятьма учасниками: Liman’ом, Spec-R’ом, Марченко, 4ep’ою і вашим покірним слугою Гринею. Конкуренція була завзятою і передбачити результати етапів було складно. Всі п'ятеро побували на подіумах того року. За 2014-2015 рр. з дріфтингу пішов Вова Марченко і на 2015 рік зник Денис Лісіченок (Liman). Пропуск сезону не проходить безслідно, тому я вважаю, що при поверненні Дениса в спорт, йому знадобиться час, щоб прийти в форму. Таким чином, явними суперниками сезону вважаю Діму Spec-R'а Іллюка та Льошу 4ep’у Головню.

А що скажеш з приводу нових учасників Чемпіонату?
Мені здається, що в цьому році нас чекають сюрпризи від недавніх новачків, які в комплексі з амбіціями і зухвалістю тепер обзавелися серйозними потужними двигунами для протистояння «стареньким»!

Розкажи про свою машину – що нового, які були допрацювання?
Розкривати всіх карт з допрацювання моєї бойової подруги я не стану, інакше не буде чим дивувати суперників і фанатів. Хоча всі, хто стежить за мною в соц. мережах, бачили повністю розібраний # RedBull350z. Дійсно, ми з командою вперше за весь час робимо таку серйозну ревізію всіх вузлів автомобіля. Можу сказати, що багато допрацьовується і спрощується для підвищення швидкості ремонту машини.

Крім Drift Championship of Ukraine (DCU) які у тебе ще плани на новий рік?
Хочу відвідати етапи King of Europe в Австрії, Польщі, Угорщині в першій частині сезону, а далі подивимося, на що вистачить сил, фінансів і покришок. Крім цього, у мене заплановано два показових виступи: перший - в березні в Києві в рамках виставки Мотобайк 2016, другий - в травні разом з польським атлетом Red Bull Якубом Пржігонскі в Варшаві.

1 квітня стартував продаж квитків на перший етап Чемпіонату України з дріфтінгу (DCU) 2016, який пройде 4-5 червня у Львові (#driftukraineLVIV2016). Придбати квиток ти можешь на сайті driftukraine.com.

Слідкуй за свіжими новинами за хештегами #driftukraine та #VFDD, і підписуйся на офіційні сторінки Чемпіонату в Facebook, VKontakte і Instagram!
facebook.com/drift.champ.ukraine
vk.com/driftukraine2016
instagram.com/driftukraine

Читайте также:

Ми продовжуємо серію інтерв’ю з найкращими пілотами нашої країни

Календарь на сезон 2016

Результати дослідження свідчать, що агресивна поведінка одного водія на дорозі може запустити ланцюгову реакцію, спонукаючи інших водіїв поводитися так само

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар