Чемпіонат України з дріфтингу 2016: сезон розпочали гучно

10 June 2016

 

5-го червня у Львові на майданчику «Арена Львів» відбувся перший етап Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 – офіційних змагань з дріфтингу, що проходять під егідою ФАУ.

Перший баттл нового сезону зібрав 28 учасників з різних міст України – Києва, Одеси, Харкова, Вінниці та гостинного Львову. Відомі за минулими чемпіонатами дрифтери повністю перебудували свої бойові машини у відповідності з вимогами автомобільної федерації та додали їм ще більше потужності і зовнішнього лиску. Поряд з визнаними європейськими змаганнями майстрами цього року випробували спортивну долю й амбітні новачки на нещодавно підготовлених дріфт-карах.

Після тренувань та кваліфікації під пекучим сонцем, небесна канцелярія прикрасила урочисту церемонію відкриття Чемпіонату неочікуваною зливою. Та ані залита дощем апаратура, ані поламана вітром сцена не заважила дійству наповнити трибуни оплесками. Трюки стант-райдерів у воді та сеанс аквадріфту розрадили вболівальників, а швидка на реакцію команда організаторів VFDD оперативно відновила пошкоджену стихією інфраструктуру.

Всупереч погоді глядачі зберігали піднесений настрій – на них чекала фан-сесія з фаворитами сезону. Автографи на календарях та фотографії залишились на згадку у багатьох вболівальників. Остаточно відчути себе частиною чемпіонату можна було придбавши одяг з символікою змагань.

Після параду пілотів із першими променями сонця розпочалися парні заїзди ТОП-16 по системі Double Elimination (олімпійська система змагань з вибуттям після двох поразок).  Не зважаючи на складну сітку заїздів та велику кількість пілотів, чемпіонат вклався у таймінг. Тут відповідально і професійно спрацював новий склад суддів – Денис Радіончик (Білоруссія), Юрій Новіков (Білоруссія), Максим Шерстюк (Україна), які оперативно визначали переможців та приймали суддівські рішення. Динамічності спортивної частини змагань сприяла і команда маршалів, що чітко відпрацьовували аварії, креші тощо.

Все це свідчить, що організаційний рівень змагань зростає з кожним роком, як і зростає рівень підготовки пілотів. Тож глядачі отримали гарну змогу побачити багато видовищного близького дріфтингу та диму з-під коліс. Боротьба було жорсткою та яскравою, але на подіум піднялися, як водиться, тільки троє спортсменів: Дмитро Іллюк (1 місце), Микита Лук’янов (2 місце), Олександр Гринчук (3 місце).

Під час церемонії нагородження, де пілотам вручали почесні кубки під бризки шампанського, вперше в історії дріфтингу організатори Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 оголосили майстрів та кандидатів у майстри спорту за результатами минулого року. Звання майстрів спорту отримали Олексій Головня та Дмитро Іллюк, кандидатами у майстри спорту стали Денис Шамін, В’ячеслав Боровицький, Руслан Езеров, Олександр Косогов.

«Ми бачимо, що український дріфт стає дедалі потужніше, видовищніше, яскравіше. З’являються нові пілоти, покращують вміння досвідчені спортсмени. Сьогодні ми вперше присвоїли пілотам спортивні звання та розряди, сподіваємося за результатами 2016 року у нас з’явиться іще більше майстрів та кандидатів у майстри спорту» – коментує нагородження голова комітету ФАУ з дріфтингу та організатор чемпіонату Андрій Гальчинський.

Наразі спортсмени та організатори готуються до наступних змагань, що відбудуться у Вінниці, Одесі та Києві. Сподіваємось, що вже 3 липня у Вінниці другий етап Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 принесе фанатам дріфтингу іще більше задоволення від яскравого видовища та запеклої спортивної боротьби.

Читайте также:

Жидкое стекло или силикатный клей — популярное средство, применяемое автовладельцами для защиты лакокрасочного покрытия автомобиля от пагубного воздействия дорожных абразивов.

14 апреля 2016 года в специальной промышленной зоне около румынского города Плоешти состоялось официальное открытие нового производственного предприятия компании Federal-Mogul Motorparts. Отсюда будут поставляться комплекты автомобильных стеклоочистителей как европейским автопроизводителям, так и на вторичный рынок – под маркой Champion.

Функционирование силового агрегата основано на взаимодействии зубчатых передач. Они подвергаются трению и повышенному износу. Такой процесс чрезвычайно губителен для ресурса и стремительно разрушает детали при значительных нагрузках. Для снижения этого явления применяют моторные масла, предотвращающие быстрый выход из строя механизмов двигателя, а также потерю их первоначальных свойств. Но иногда они могут подделываться и наносить вред машине. Именно поэтому необходимо избежать покупки поддельной продукции.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар