Дріфт в Україні: Інтерв’ю з Іваном Павловичем

6 May 2016

Дріфт в Україні: Інтерв’ю з Іваном Павловичем

 

Доброго дня, Іване! В минулому році на майданчику «Арена Львів», під час змагань першого етапу Drift Championship of Ukraine 2015, ти трохи налякав глядачів, в’їхавши в стіну? Чому так сталось?

Перед кваліфікацією ми вирішили проїхати пару тестових заїздів, оскільки почалися проблеми з турбіною. Замість 1,5 бара, було 0,4. Після постановки до першої Кліпінг зони, там де потрібна максимальна потужність мотора, надув взагалі пропав. Машину вирівняло і, як результат, контакт з бетоном. Причина – перегоріла прокладка колектора…

Твої механіки дуже швидко виправили ситуацію, і вже через півгодини ти продовжив боротьбу у змаганнях. Але зрозуміло, що після такого вильоту з траси, автомобіль був досить сильно пошкоджений..

Зараз ми з командою вирішили радикально переробити Ford Sierra Cosworth. Минулий сезон дав нам змогу краще зрозуміти наші слабкі сторони, зробити правильні налаштування автомобіля та підвіски. Моя команда активно допомагає в підготовці автомобіля для участі у змаганнях Belshina Drift Championship of Ukraine 2016, тож в цьому сезоні розраховую на кращі результати.

 

Як у тебе проходять тренування? Чи є в Чернівцях облаштоване місце, де можна подріфтувати?

Тренування, на жаль, у нас розпочнуться лише за місяць до Чемпіонату, оскільки ведуться постійні роботи над автомобілем. В Чернівцях місце для тренувань є, але не для швидкісного дріфту. Якраз, саме зараз ми працюємо над цим питанням, прагнемо зробити більшу територію.

 

Хто тобі допомагає, чи є спонсорська підтримка?

Основну спонсорську підтримку надає Ford Racing Parts. Ми дуже раді, що продовжуємо з ними співпрацю, компанія забезпечує нас якісними запчастинами.

 

Розкажи, яким ми побачимо твій автомобіль на цих змаганнях? Які доопрацювання вже зроблені?

Зараз дріфтинг в Україні вийшов майже на європейський рівень. Наші пілоти професійно, на великих швидкостях, проходять повороти по заданій траєкторії з великою кількістю диму з-під коліс. Тому наша команда готує конкурентний автомобіль. Зараз ми займаємось новою конструкцією задньої підвіски для того, щоб вона добре працювала на різних покриттях траси.

Які задачі ти ставиш перед собою на сезон?

Відбути всі етапи, обов’язково побувати на автодромі «Чайка», потрапити на фінал Чемпіонату.

 

Що очікуєш від змагань?

Просто від’їздити із задоволенням!

 

1 квітня стартував продаж квитків на перший етап Чемпіонату України з дріфтінгу (DCU) 2016, який пройде 4-5 червня у Львові (#driftukraineLVIV2016). Придбати квиток ти можешь на сайті driftukraine.com.

Слідкуй за свіжими новинами за хештегами#driftukraine та #VFDD, і підписуйся на офіційні сторінки Чемпіонату в Facebook, VKontakte і Instagram!

facebook.com/drift.champ.ukraine

vk.com/driftukraine2016

instagram.com/driftukraine

Читайте также:

Появление посторонних звуков в передней подвеске — тревожный знак для любого водителя. Если игнорировать проблему, то в ближайшем будущем могут появиться серьезные сбои в работе. Некоторые водители считают, что проблема заключается в амортизаторах, но практика показывает, что причин может быть достаточно много. Стук во время движения может быть признаком поломок в рулевом управлении, двигателе или тормозах. Именно поэтому игнорировать такую проблему нельзя.

Примерно 40% ДТП происходят по причине недостаточного освещения. Фары на обычных лампах накаливания и даже галогенки не решают проблемы. Первый тип осветительных приборов бывает просто недостаточно мощным, а второй тип бесполезен в дождь, туман и снег, так как перед водителем просто появляется световая стена.

Любые шины со временем обязательно подвергнутся износу. Это может быть нормальный, закономерный износ, когда они отработали свое время. А может быть преждевременный износ, который наступает при неаккуратном вождении, торможении или при прохождении крутых поворотов. Часто преждевременный износ покрышки может произойти из-за дефекта производителя. Очень важно своевременно определить износ и предпринять соответствующие меры.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар