Дріфт в Україні: Інтерв’ю з Іваном Павловичем

6 May 2016

Дріфт в Україні: Інтерв’ю з Іваном Павловичем

 

Доброго дня, Іване! В минулому році на майданчику «Арена Львів», під час змагань першого етапу Drift Championship of Ukraine 2015, ти трохи налякав глядачів, в’їхавши в стіну? Чому так сталось?

Перед кваліфікацією ми вирішили проїхати пару тестових заїздів, оскільки почалися проблеми з турбіною. Замість 1,5 бара, було 0,4. Після постановки до першої Кліпінг зони, там де потрібна максимальна потужність мотора, надув взагалі пропав. Машину вирівняло і, як результат, контакт з бетоном. Причина – перегоріла прокладка колектора…

Твої механіки дуже швидко виправили ситуацію, і вже через півгодини ти продовжив боротьбу у змаганнях. Але зрозуміло, що після такого вильоту з траси, автомобіль був досить сильно пошкоджений..

Зараз ми з командою вирішили радикально переробити Ford Sierra Cosworth. Минулий сезон дав нам змогу краще зрозуміти наші слабкі сторони, зробити правильні налаштування автомобіля та підвіски. Моя команда активно допомагає в підготовці автомобіля для участі у змаганнях Belshina Drift Championship of Ukraine 2016, тож в цьому сезоні розраховую на кращі результати.

 

Як у тебе проходять тренування? Чи є в Чернівцях облаштоване місце, де можна подріфтувати?

Тренування, на жаль, у нас розпочнуться лише за місяць до Чемпіонату, оскільки ведуться постійні роботи над автомобілем. В Чернівцях місце для тренувань є, але не для швидкісного дріфту. Якраз, саме зараз ми працюємо над цим питанням, прагнемо зробити більшу територію.

 

Хто тобі допомагає, чи є спонсорська підтримка?

Основну спонсорську підтримку надає Ford Racing Parts. Ми дуже раді, що продовжуємо з ними співпрацю, компанія забезпечує нас якісними запчастинами.

 

Розкажи, яким ми побачимо твій автомобіль на цих змаганнях? Які доопрацювання вже зроблені?

Зараз дріфтинг в Україні вийшов майже на європейський рівень. Наші пілоти професійно, на великих швидкостях, проходять повороти по заданій траєкторії з великою кількістю диму з-під коліс. Тому наша команда готує конкурентний автомобіль. Зараз ми займаємось новою конструкцією задньої підвіски для того, щоб вона добре працювала на різних покриттях траси.

Які задачі ти ставиш перед собою на сезон?

Відбути всі етапи, обов’язково побувати на автодромі «Чайка», потрапити на фінал Чемпіонату.

 

Що очікуєш від змагань?

Просто від’їздити із задоволенням!

 

1 квітня стартував продаж квитків на перший етап Чемпіонату України з дріфтінгу (DCU) 2016, який пройде 4-5 червня у Львові (#driftukraineLVIV2016). Придбати квиток ти можешь на сайті driftukraine.com.

Слідкуй за свіжими новинами за хештегами#driftukraine та #VFDD, і підписуйся на офіційні сторінки Чемпіонату в Facebook, VKontakte і Instagram!

facebook.com/drift.champ.ukraine

vk.com/driftukraine2016

instagram.com/driftukraine

Читайте также:

Двигатель автомобиля оснащается прибором для очищения воздуха от пыли и грязи. Для этого используется бумага, текстиль, войлок, поролон и сетки. Они предотвращают попадание инородных тел в камеры сгорания. Но движение на предельных скоростях приводит к утрате мощности из-за конструктивных особенностей приспособления. Для устранения этого инженеры разработали фильтр нулевого сопротивления. В данном обзоре вы найдете подробное описание работы данного устройства.

Компанія Goodyear – один із найбільших світових виробників шинної продукції. Штат її співробітників складає близько 66 000 осіб. Компанія виробляє свою продукцію на 49 заводах, розташованих у 22 країнах. У двох інноваційних центрах – в Акроні (штат Огайо, США) та Кольмар-Берзі (Люксембург) – розробляються найсучасніші продукти та послуги, які встановлюють високі технологічні та виробничі стандарти галузі

Программа «Автотема», г.Днепропетровск, снимают свои сюжеты у нас в АТЛ.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар