Goodyear презентує концептуальні шини з надсучасною сенсорною технологією для першого покоління безпілотних транспортних засобів

2 March 2016

Женева, Швейцарія, 1 березня 2016 р. – Сьогодні на Женевському автосалоні 2016 Goodyear представила своє бачення ролі шин у підтримці першого покоління безпілотних транспортних засобів. Концептуальні шини Goodyear IntelliGrip, обладнані надсучасною сенсорною технологією, створені для підтримки систем автономного руху. Оскільки безпілотні транспортні засоби покладаються на дані від інших автомобілів, водіїв, пішоходів та «розумних» міст, шини на кшталт Goodyear IntelliGrip можуть зіграти ключову роль у цьому обміні інформацією.

Goodyear IntelliGrip

Згідно з дослідженням Всесвітнього економічного форуму, безпілотні транспортні засоби стануть міською реальністю в найближчі 10 років. Крім того, дослідження 2015 U.S. Tech Choice Study від організації J.D. Power вказує, що споживачі вважають систему попередження зіткнень найважливішою на тлі змін в автомобільній індустрії.

 

«Постійне зменшення впливу водія та його втручання в управління безпілотними транспортними засобами призведе до того, що шини відіграватимуть все більш важливу роль, так як безпосередньо пов’язані з дорогою, – зазначив Джозеф Зекоскі, старший віце-президент і головний технічний директор Goodyear. – У подальшому концептуальні шини Goodyear відіграватимуть подвійну роль. З одного боку, вони є методом розширення меж традиційного мислення, а з іншого – платформою для тестування технологій майбутнього».

Goodyear IntelliGrip

Завдяки надсучасній сенсорній технології і спеціально розробленому протектору шина Goodyear IntelliGrip може визначити цілу низку дорожніх параметрів, зокрема стан дорожнього покриття та погодні умови. IntelliGrip також використовує вдосконалену технологію активного зношування, що базується на сенсорній технології моніторингу зносу протектора та тиску в шинах. Це робиться для того, щоб оцінити стан шин та транспортного засобу. В Goodyear розробили спеціальні алгоритми, аби враховувати такі змінні величини, як тиск та температура шини, для того, щоб допомогти краще оцінити її стан і, як результат, оптимізувати систему контролю автономного руху автомобіля.

 

Окрім вимірювання стану шини та дороги, Goodyear IntelliGrip також здатна обмінюватися даними з центральним комп'ютером автомобіля. Це дає змогу покращити робочі характеристики та підвищити рівень безпеки. Коли шина опиняється на мокрому або слизькому дорожньому покритті, безпілотний транспортний засіб адаптує свою швидкість. Крім того, це повинно зменшити гальмівний шлях, забезпечити кращу керованість у поворотах, оптимізувати курсову стабільність та навіть допомогти системі попередження зіткнень.

 

 

Goodyear також співпрацює з багатьма виробниками автомобілів для адаптації цієї технології до їхніх потреб шляхом покращення їх взаємодії із системами курсової стабілізації, контролю гальм та підвіски.

 

Мікрочіп IntelliGrip розроблено разом із Huf – провідним світовим виробником механічних та електронних замків, систем контролю тиску в шинах та телекомунікаційних технологій для автомобільної індустрії.

Читайте также:

Появление посторонних звуков в передней подвеске — тревожный знак для любого водителя. Если игнорировать проблему, то в ближайшем будущем могут появиться серьезные сбои в работе. Некоторые водители считают, что проблема заключается в амортизаторах, но практика показывает, что причин может быть достаточно много. Стук во время движения может быть признаком поломок в рулевом управлении, двигателе или тормозах. Именно поэтому игнорировать такую проблему нельзя.

Любые шины со временем обязательно подвергнутся износу. Это может быть нормальный, закономерный износ, когда они отработали свое время. А может быть преждевременный износ, который наступает при неаккуратном вождении, торможении или при прохождении крутых поворотов. Часто преждевременный износ покрышки может произойти из-за дефекта производителя. Очень важно своевременно определить износ и предпринять соответствующие меры.

Для шанувальників автоспорту Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 – не тільки видовищний поєдинок на спеціально підготовлених автомобілях. Нинішній сезон під назвою Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 очікує багато близьких та видовищних парних заїздів.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар