Goodyear презентує концептуальні шини з надсучасною сенсорною технологією для першого покоління безпілотних транспортних засобів

2 March 2016

Женева, Швейцарія, 1 березня 2016 р. – Сьогодні на Женевському автосалоні 2016 Goodyear представила своє бачення ролі шин у підтримці першого покоління безпілотних транспортних засобів. Концептуальні шини Goodyear IntelliGrip, обладнані надсучасною сенсорною технологією, створені для підтримки систем автономного руху. Оскільки безпілотні транспортні засоби покладаються на дані від інших автомобілів, водіїв, пішоходів та «розумних» міст, шини на кшталт Goodyear IntelliGrip можуть зіграти ключову роль у цьому обміні інформацією.

Goodyear IntelliGrip

Згідно з дослідженням Всесвітнього економічного форуму, безпілотні транспортні засоби стануть міською реальністю в найближчі 10 років. Крім того, дослідження 2015 U.S. Tech Choice Study від організації J.D. Power вказує, що споживачі вважають систему попередження зіткнень найважливішою на тлі змін в автомобільній індустрії.

 

«Постійне зменшення впливу водія та його втручання в управління безпілотними транспортними засобами призведе до того, що шини відіграватимуть все більш важливу роль, так як безпосередньо пов’язані з дорогою, – зазначив Джозеф Зекоскі, старший віце-президент і головний технічний директор Goodyear. – У подальшому концептуальні шини Goodyear відіграватимуть подвійну роль. З одного боку, вони є методом розширення меж традиційного мислення, а з іншого – платформою для тестування технологій майбутнього».

Goodyear IntelliGrip

Завдяки надсучасній сенсорній технології і спеціально розробленому протектору шина Goodyear IntelliGrip може визначити цілу низку дорожніх параметрів, зокрема стан дорожнього покриття та погодні умови. IntelliGrip також використовує вдосконалену технологію активного зношування, що базується на сенсорній технології моніторингу зносу протектора та тиску в шинах. Це робиться для того, щоб оцінити стан шин та транспортного засобу. В Goodyear розробили спеціальні алгоритми, аби враховувати такі змінні величини, як тиск та температура шини, для того, щоб допомогти краще оцінити її стан і, як результат, оптимізувати систему контролю автономного руху автомобіля.

 

Окрім вимірювання стану шини та дороги, Goodyear IntelliGrip також здатна обмінюватися даними з центральним комп'ютером автомобіля. Це дає змогу покращити робочі характеристики та підвищити рівень безпеки. Коли шина опиняється на мокрому або слизькому дорожньому покритті, безпілотний транспортний засіб адаптує свою швидкість. Крім того, це повинно зменшити гальмівний шлях, забезпечити кращу керованість у поворотах, оптимізувати курсову стабільність та навіть допомогти системі попередження зіткнень.

 

 

Goodyear також співпрацює з багатьма виробниками автомобілів для адаптації цієї технології до їхніх потреб шляхом покращення їх взаємодії із системами курсової стабілізації, контролю гальм та підвіски.

 

Мікрочіп IntelliGrip розроблено разом із Huf – провідним світовим виробником механічних та електронних замків, систем контролю тиску в шинах та телекомунікаційних технологій для автомобільної індустрії.

Читайте также:

Программа «Автотема», г.Днепропетровск, снимают свои сюжеты у нас в АТЛ.

14 апреля 2016 года в специальной промышленной зоне около румынского города Плоешти состоялось официальное открытие нового производственного предприятия компании Federal-Mogul Motorparts. Отсюда будут поставляться комплекты автомобильных стеклоочистителей как европейским автопроизводителям, так и на вторичный рынок – под маркой Champion.

Завести автомобиль без аккумулятора невозможно, так как это ключевой элемент в системе зажигания авто. Его роль эпизодическая, но при этом незаменимая. Иногда водители сталкиваются с тем, что аккумулятор садится (разряжается). Из-за специфики устройства АКБ такая ситуация встречается зимой, при низких температурах воздуха. Но как завести двигатель, если такая неприятность произошла? В этой статье вы узнаете наиболее эффективные способы.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар