Компанія Goodyear здобула нагороду Environmental Award від Fedil

4 December 2015

Компанія Goodyear здобула нагороду Environmental Award від Fedil (Luxembourg Business Federation) у категорії «Ефективне використання ресурсів» (“Resource Efficiency”), за технологію виробництва сіліки з попелу рисового лушпиння. Сіліка – це компонент, який додається до резинової суміші протектору високопродуктивних шин Goodyear із метою його зміцнення.

«Сіліка отримана з попелу рисового лушпиння має низку переваг для навколишнього середовища. Вона дозволяє зменшити кількість попелу, який викидається на звалища, а сам процес її виробництва потребує значно менших витрат енергоресурсів. До того ж, наші шини вирізняються високою паливною економічністю, що дозволяє зменшити викиди CO2 в атмосферу. Вони також забезпечують надійне зчеплення на мокрій дорозі, що підвищує безпеку пересування», – зазначив Карлос Чіполітті, генеральний директор інноваційного центру Goodyear у Люксембурзі.

Звичайна сіліка для шин виготовляється з піску. Ця технологія потребує використання великих обсягів енергії та високих температур. У свою чергу технологія виробництва сіліки з попелу, який залишається після спалювання рисового лушпиння, передбачає використання значно менших обсягів енергії.

За статистикою продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, щороку у світі збирається понад 700 мільйонів тон рису, що робить переробку рисового лушпиння справжнім екологічним викликом. Рисове лушпиння, зазвичай, спалюється задля отримання електроенергії, а попіл, що залишається, викидається на звалища. 

Впродовж останніх трьох років інженери компанії Goodyear в інноваційних центрах у Люксембурзі та Сполучених Штатах працювали над створенням цієї технології, аби розробити ефективне та сприятливе для навколишнього середовища рішення, яке б дозволило замінити традиційну сіліку на сіліку із попелу рисового лушпиння.

Нагороду компанії Goodyear вручив Роберт Деневальд, президент Fedil. Отримав нагороду Ромен Хансен, директор з технологічних проектів Goodyear. Також церемонію нагородження відвідав Каміль Гіра, державний секретар зі стабільного розвитку та інфраструктури Люксембургу. 

Придбати шини Goodyear вы маєте можливісь по всій Україні в мережі АТЛ або на сайті за посинням www.atl.ua

Читайте также:

Мнения среди автовладельцев насчет того, нужно ли мыть двигатель, расходятся. В данной статье вы узнаете, действительно ли необходима чистка под капотом машины и как это нужно делать правильно.

Первый шаг по изменению вида авто у любителей тюнинга — установка низкопрофильной резины и литых дисков. По мнению большинства такой шаг действительно придает автомобилю уникальный дизайн. Даже советскую классику можно превратить в агрессивный спорткар с помощью такого популярного приема. Но перед проведением таких изменений стоит узнать, как низкопрофильные шины отражаются на характеристиках движения, так как машина должна не только красиво выглядеть, но и обеспечивать безопасное передвижение.

Система смазки обеспечивает непрерывную подачу смазывающего материала во все трущиеся поверхности в двигателе. Это снижает трение между всеми деталями, надежно защищает их от коррозии, помогает убирать продукты износа и отводит тепло. Исправное состояние всей системы в целом обеспечивает долгую и надежную эксплуатацию двигателя автомобиля. Поэтому необходимо своевременно заменять смазку и проводить техническое обслуживание. Для контроля всех параметров используются разнообразные датчики. Если какой-то из параметров выходит за допустимые пределы, то водитель узнает об этом по срабатыванию контрольной лампы.

Подарочный сертификат АТЛ 250 грн

Есть в наличии

250.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 500 грн

Есть в наличии

500.00 грн

Подарочный сертификат АТЛ 1000 грн

Есть в наличии

1000.00 грн

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар