В Україні будується один з найпотужніших дріфт-карів в світі

14 April 2016

Дмитро Іллюк: «В Україні будується один з найпотужніших дріфт-карів в світі»

 

1000-сильний корч, участь в Drift Allstars, і загадкова машина в гаражі Дмитра Іллюка – одеський пілот відкрив завісу таємниці перед новим гоночним сезоном.

 

Вже через кілька тижнів розпочнеться продаж квитків на перший етап Чемпіонату України з дріфтингу 2016, організацією якого займаються Автомобільна федерація України та Вінницька обласна федерація драгрейсингу та дріфту. Глядачі з нетерпінням чекають гонок у Львові, а пілоти закінчують роботу над машинами. Дмитро Іллюк розповів нам про підготовку до нового сезону і 1000-сильний автомобіль, який одесит готує для участі в європейському чемпіонаті.

Як ти готуєшся до сезону DCU 2016?

Для гонок в Україні ми готуємо абсолютно новий автомобіль. Він буде простішим та надійнішим. Також ми використовуєм декілька новаторських рішень, тому вогню і шуму буде ще більше.

 

Розкажи про підготовку нового корча до сезону 2016. Правда, що це буде машина потужністю 1000+ к.с.?

Так, ми дійсно будуємо один з найпотужніших дріфт-карів в світі. Але навряд чи він з'явиться на українських етапах. Ми плануємо їздити на ньому за кордоном. Можливо, ми покажемо цю машину наживо і українським глядачам, але про це розповім вам пізніше.

У цьому році, крім повернення в український чкмпіонат досвідченних гонщиків, ми чекаємо багато молодих конкурентноспроможних пілотів. Кого з учасників чемпіонату цього року ти вважаєш основними претендентами на перемогу?

В 2016 році ми чекаємо нових пілотів і нові автомобілі. Дріфт - непередбачуваний вид спорту, і кожного з учасників можна назвати претендентом на перемогу. Але особисто я не думаю, що в турнірній таблиці будуть сильно помітні, в порівнянні з минулим сезоном, зміни.

 

Розкажи про плани на цей сезон. Плануєш брати участь в зарубіжних серіях?

В цьому році у мене в пріоритеті чемпіонат Drift Allstars. Це найбільша гонка Європи, яка в 2016 році охопить ще Азію і Південну Африку. Я із задоволенням відвідав би ці етапи, але потрібно ще вирішити питання з фінансуванням.

 

Судячи з відео в твоєму Інста, зараз у вашій майстерні готуються 4 дріфтових автівки. Розкажи про них детальніше. Тепер ти займаєшся будівництвом машин для дріфтингу? І чи будуть всі ці машини брати участь в Чемпіонаті України з дріфтингу 2016?

Так, зараз ми працюємо відразу над чотирма проектами. У роботі єдина в Україні Альтеза потужністю в 500 к.с., 1100-сильний корч, який ми готуємо до європейського чемпіонату, і машина, на якій я буду їздити в Чемпіонаті України з дріфтингу 2016. Крім цього, будується ще один проект. Це особлива машина, і сподіваюся, що до кінця літа я зможу представити її на суд широкої публіки. Трохи відкрию завісу таємниці – це автомобіль з атмосферним мотором, закисом азоту і секвентальною трансмісією. З приводу моєї машини, на якій я їжджу з 2012 року, можу сказати, що її чекає комплексний ребілд, але займуся я цим тільки після того, як закінчу роботу над новими проектами.

1 квітня стартував продаж квитків на перший етап Чемпіонату України з дріфтінгу (DCU) 2016, який пройде 4-5 червня у Львові (#driftukraineLVIV2016). Придбати квиток ти можешь на сайті driftukraine.com.

 

Слідкуй за свіжими новинами за хештегами #driftukraine та #VFDD, і підписуйся на офіційні сторінки Чемпіонату в Facebook, VKontakte і Instagram!

facebook.com/drift.champ.ukraine

vk.com/driftukraine2016

instagram.com/driftukraine

Читайте также:

Отличное сцепление и рабочие характеристики позволят водителям двигаться вперед даже в непредсказуемых зимних условиях

5-го червня у Львові на майданчику «Арена Львів» відбувся перший етап Belshina Drift Championship of Ukraine 2016 – офіційних змагань з дріфтингу, що проходять під егідою ФАУ.

Компанія Goodyear – один із найбільших світових виробників шинної продукції. Штат її співробітників складає близько 66 000 осіб. Компанія виробляє свою продукцію на 49 заводах, розташованих у 22 країнах. У двох інноваційних центрах – в Акроні (штат Огайо, США) та Кольмар-Берзі (Люксембург) – розробляються найсучасніші продукти та послуги, які встановлюють високі технологічні та виробничі стандарти галузі

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар