Результаты

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ТРОФІ-РЕЙДІВ  

"АТЛ- ТРОФІ 2017". ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАЛІК

№ п. Ст. №

Залік. Група

Прізвище,і'мя першого водія Місто першого водія Прізвище,і'мя другого водія Місто другого водія Марка, модель ТЗ
1 105 ТР 1 Муніца Ігор Київ Брусенцов Володимир Харків Suzuki Jimny
2 113 ТР 1 Стороженко Ігор Смела Рак Сергій  Смела  Jeep Cherokee
3 114 ТР 1 Кравцов Іван Харків Камінський Сергій Харків Suzuki Vitara
               
1 207 ТР 2 Ковалевич Євген Київ Шевченко Валерій Київ NISSAN PATROL
2 203 ТР 2 Єршов Сергій Київ Бурахович Андрій Київ Toyota LC 70
3 201 ТР 2 Ковальов Олександр Вишгород Ковальов Олександр Донецьк Toyota LC 72
               
1 308 ТР 3 Рахмайлов Євген Київ Шумейко Микола Київ Land Rover Defender
2 303 ТР 3 Улезко Дмитро Ірпінь Сьомка Сергій Ірпінь TOYOTA PROTO
3 307 ТР 3 Криворучко Володимир Кременчук Кіншаков Роман Харків DAIHATSU ROCKY
               
1 606 open 33 Бондар Олександр Київ Тихонюк Віталій Ірпінь Suzuki Samurai SJ413
2 601 open 33 Макарчук Віталій Харків Артеменко Олександр Краснопавловка УАЗ 31514
3 609 open 33 Щолоков Демид Зміїв Кізілов Андрій Зміїв ГАЗ 69
               
1 2 ATV Позняк Іван Запоріжжя Позняк Владислав Запоріжжя BRP Outlander XMR1000/BRP Outlander XMR 1000
2 10 ATV Бондаренко Олександр Харків Фоменко Олександр Харків BRP Outlander 1000 / BRP Outlander 1000
3 8 ATV Нікіфоров Андрій Київ Хайруллін Марат Київ BRP Outlander XT1000/BRP Outlander XTР 1000
               
1 515 UTV Кузьменко Юрій Київ Щербаков Олексій Київ Polaris RZR-S 1000
2 501 UTV Баликін Дмитро Київ Зайченко Федір Київ Polaris RZR 900
3 505 UTV Бондаренко Роман Харків Токарєв Андрій Харків Polaris Hight Lifter

Результати ІІ етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів «АТЛ-трофі 2017». Індивідуальний залік. Повний перелік учасників.

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ЛЮБИТЕЛЬСЬВОЇ СЕРІЇ З ТРОФІ-РЕЙДІВ  

"АТЛ-ТРОФІ 2017". ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАЛІК 

№ п. Ст. № Залік. Група Прізвище,і'мя першого водія Місто першого водія Прізвище,і'мя другого водія Місто другого водія Марка, модель ТЗ
1 720 TOURISM-UTV Товмаченко Дмитро Новоукраїнка Гулич Дмитро Київ Polaris RZR 900
2 713 TOURISM-ATV Резниченко Вадим Запоріжжя Танчик Ігор Акимовка, Запоріж. обл. BRP Outlander/ BRP Outlander
3 701 TOURISM-UTV Старагін Роман Харків Архипенко Сергій Харків BRP Maverick XRSDPS 1000
               
1 733 TOURISM-AUTO Прончук Олександр Миколаїв Савенков Сергій Миколаїв Suzuki Jimny
Зайцев Василь Миколаїв      
2 740 TOURISM-AUTO Колесніков Дмитро Харків Бородінов Станіслав Харків NIVA Shevrolet
Шельдешов Сергій Красноград      
3 744 TOURISM-AUTO Юрченко Ігор Вінниця Козачишен Олексій Вінниця DAIHATSU FEROZA
Колісніченко Валентин Вінниця      
               
1 760 TOURISM-HARD Каздоба Віктор Первомайськ Швець Тетяна Первомайськ Suzuki Jymny
2 773 TOURISM-HARD Петренко Юрій Київ Войтенко Дмитро Київ Jeep Wrangler 2000
3 768 TOURISM-HARD Стаматін В'ячеслав Харків Тютик Олександр Харків Suzuki Vitara

Результати ІІ етапу Любительської серії з трофі-рейдів «АТЛ-трофі 2017». Індивідуальний залік. Повний перелік учасників.

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ  "АТЛ-ТРОФІ 2017". КОМАНДНИЙ ЗАЛІК 

№ п/п Назва команди, ліцензія Місто Представник, ліцензія Місто Ст № Прізвище, ім’я водіїв екіпажу Залік. група Місце в заліковій групі Очки в заліковій групі Очки та місце команди на змаганні
1 "Везздеход Tim" ПН.06.0139.17 Київ Бурахович Андрій ПІ.06.0118.17 Київ 118 Мормило Андрій ТР-1 6 3 I                місце
24 очки
Мішук Ярослав
201 Ковальов Олександр ТР-2 3 6
Ковальов Олександр
202 Стоянов Артем ТР-2 4 5
Стоянов Станіслав
203 Єршов Сергій ТР-2 2 8
Бурахович Андрій
207 Ковалевич Євген ТР-2 1 10
Шевченко Валерій
2 "Juma" ПН.29.0042.17  Харків Старагін Роман  ПІ.29.0041.17  Харків 10 Бондаренко Олександр ATV 2 8 I                місце
24 очки
Фоменко Олександр
2 Позняк Іван ATV 1 10
Позняк Владислав
4 Сідельник Олександр ATV 5 4
Старостін Олексій
302 Пупов Сергій ТР-3 5 4
Пупов Кирило
505 Бондаренко Роман UTV 3 6
Токарєв Андрій
3 "UKRAUNE TROPHY RAIDERS"
ПН.06.0107.17
Ірпінь Улезко Дмитро ПІ.06.0108.17 Ірпінь 101 Калмиков Микола ТР-1 10 0,1 III               місце
23 очки
Тищенко Олександр
105 Муніца Ігор ТР-1 1 10
Брусенцов Володимир
303 Улезко Дмитро ТР-3 2 8
Сьомка Сергій
606 Бондар  Олександр open 33 1 5
Тихонюк Віталій

Результати ІІ етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів «АТЛ-трофі 2017». 

Командний залік. Повний перелік заявлених команд.

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ "КУБОК АТЛ". ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАЛІК

№ п. Ст. № Залік. Група Прізвище,і'мя першого водія Місто першого водія Прізвище,і'мя другого водія Місто другого водія Марка, модель ТЗ
1 119 СТАНДАРТ Сагайдак Олег с. Степанівка Бризіцький Руслан Вінниця DAIHATSU FEROZA
2 733 СТАНДАРТ Прончук Олександр Миколаїв Савенков Сергій Миколаїв Suzuki Jimny
Зайцев Василь Миколаїв    
3 735 СТАНДАРТ Воропаєва Анна Київ Купрієць Петро Київ DAIHATSU FEROZA
               
1 111 РЕЙД Британ Микола Павлоград Новіков Олександр Петропавлівка Suzuki Jimny
2 760 РЕЙД Каздоба Віктор Первомайськ Швець Тетяна Первомайськ Suzuki Jymny
3 768 РЕЙД Шептун Кирило Харків Панченко Леонид Харків Suzuki Vitara
               
1 203 ХАРД Єршов Сергій Київ Бурахович Андрій Київ Toyota LC 70
2 207 ХАРД Ковалевич Євген Київ Шевченко Валерій Київ NISSAN PATROL
3 606 ХАРД Бондар Олександр Київ Тихонюк Віталій Ірпінь Suzuki Samurai SJ413
               
1 303 ПРОТО Улезко Дмитро Ірпінь Сьомка Сергій Ірпінь TOYOTA PROTO
2 308 ПРОТО Рахмайлов Євген Київ Шумейко Микола Київ Land Rover Defender
3 307 ПРОТО Криворучко Володимир Кременчук Кіншаков Роман Харків DAIHATSU ROCKY
               
1 5 ATV Ткач Юрій Київ Коваленко Олег  Київ Yamaha Grizzly / Yamaha Grizzly 
2 2 ATV Позняк Іван Запоріжжя Позняк Владислав Запоріжжя BRP Outlander XMR1000/BRP Outlander XMR 1000
3 713 ATV Резниченко Вадим Запоріжжя Танчик Ігор Акимовка, Запоріж. обл. BRP Outlander/ BRP Outlander
               
1 501 UTV Баликін Дмитро Київ Зайченко Федір Київ Polaris RZR 900
2 515 UTV Кузьменко Юрій Київ Щербаков Олексій Київ Polaris RZR-S 1000
3 505 UTV Бондаренко Роман Харків Токарєв Андрій Харків Polaris Hight Lifter

Результати Клубного змагання КУБОК АТЛПовний перелік учасників.

В сравнении:

Стальные диски - 3 товара

Стеклоочистители - 1 товар