ᐉ Доставка авто з США • Доставка автомобілів з США в Україну: вартість, терміни, калькулятор | ATL.ua

Будь в курсі новин:

Або напиши нам:

+38 (044) 344 21 90

Дзвінки приймаються у робочі дні з 9:00 до 18:00
та в суботу з 10:00 до 14:00

Доставка авто зі США

Де розташовані майданчики страхових аукціонів у США?

Провідні аукціони Copart та IAAI мають десятки майданчиків, розташованих по всій території США.

Як відбувається доставка машини по території Америки?

Після оплати автомобіля його забирає з аукціону евакуатор для доставки в порт відправки. У порту автомобіль чекає навантаження в контейнер на стоянці, що охороняється.

Доставка з США в Україну виконується з декількох ключових портів - Newark (штат New Jersey), Savannah (штат Georgia), Los Angeles (штат Каліфорнія), Houston (штат Техас).


Автомобіль вантажать у контейнер і надійно фіксують всередині.Скільки коштує доставка авто зі США в Україну?

Вартість доставки формується ціною сухопутної доставки по США та доставкою морем в Україну і в середньому складає близько 1500 грн. доларів.Ціна доставки по території США визначається віддаленістю майданчика аукціону від порту. Наші логісти вибирають порт відправки в Україну враховуючи вартість сухопутної доставки по Америці, а також завантаженість порту, термін доставки в Україну та інші особливості процесу, як-от погодні умови.Вартість доставки морем залежить від порту в США і в деяких випадках від розміру автомобіля. Великі пікапи і позашляховики займають більше місця в контейнері, що зменшує кількість авто, що перевозяться в ньому, і за їх перевезення потрібна доплата.Який термін доставки авто зі США?< /p>Середній термін доставки по морю становить 45 днів, але може змінюватись у більшу та меншу сторону в залежності. від умов судноплавства.Ми працюємо з найбільшим перевізником авто зі США, який має прямі контракти з провідними судноплавними компаніями, забезпечує максимальний рівень сервісу та швидкості обробки наших відправок.


Як дізнатися, де знаходиться судно? 

Відстежувати місцезнаходження судна з вашим авто можна через сервіс Cargoloop , де після введення VIN коду відображається ця і інша корисна інформація. 
Що відбувається коли судно прийде до Одеси?


Вам також можуть бути корисними ці статті:

CARFAX (Карфакс) перевірка авто
Послуга доставки транспортних засобів із території США до України популярна серед автомобілістів. Затребуваність пояснюється доступною ціновою політикою та добрим технічним станом машин. Однак для виключення обману з боку представників аукціонів та компаній, що займаються перепродажем автомобільної техніки, рекомендується викори...
Авто до 5000
В Україні придбати автомобіль за ціною до п'яти тисяч доларів можна, проте далеко не в кожному випадку покупцеві вдається знайти перевірену та безпроблемну техніку. Як правило, виникають ситуації, коли власнику доводиться дуже часто звертатися в автосервіс для ремонту власного залізного коня, що в результаті сильно набридає і б'...
Авто в розстрочку
Переваги та нюанси купівлі авто на виплатУ сучасних реаліях популярністю користуються автомобілі на виплат і без переплат. Ця послуга користується попитом серед жителів України, які не мають фінансової можливості придбати транспортний засіб з пробігом за повну вартість. Ключовою перевагою цієї процедури є можливість внесення мін...
Пригін авто з Кореї
Доставка авто з КореїРинок корейських автомобілів переповнений вигідними пропозиціями для українців. Переваги транспортних засобів з цієї країни є відчутними для кожного автолюбителя: надійність, довговічність експлуатації, доступне техобслуговування, керованість та відповідний комфорт. На території європейських держав купити та...
Калькулятор розмитнення авто
На ринку послуг з розмитнення автомобілів компанія АТЛ – ваш надійний партнер. Ми не просто заробляємо гроші на розмитненні, ми надаємо сервіс за вибором, доставкою та розмитненням авто зі США з подальшою підтримкою по сертифікації та при реєстрації в органах МВС. У нашій особі ви знайдете надійного партнера, який доказав своє с...
Автомобіль для юридичних осіб
Ця інформація буде цікава насамперед представникам юридичних осіб в Україні. Якщо ви вже задумуєтеся над покупкою вживаного авто, природно, що вам хотілося б при цьому оптимізувати витрати на оподаткування такої покупки. Готові повідомити вам, що компанія АТЛ надає таку послугу, як покупка автомобіля на юрособу. Крім того, що ве...
Доставка авто евакуатором та автовозом з порту Одеса + Перевезення авто по Україні
Проїжджаючи дорогами України, можна побачити спеціальні машини, які здійснюють перевезення інших машин. На перший погляд, всі вони підходять під назву «автовоз», але є серед них і автовози-евакуатори. можливістю самостійно завантажити ТЗ з несправностями ходового або кермового управління;невеликий розмір самого автомобіля дозвол...
Підбір автомобіля
Послуга підбору машини — одна з численних послуг, які надає компанія АТЛ. Регіон дії цієї послуги може бути не лише USA, а й Канада. Також наші експерти можуть підібрати автомобіль і в Україні. Детально зупинимося на тому, з яких доданків складається послуга.Етапи перевірки автомобіля перед покупкою в СШАЗ цілком зрозумілих прич...
Сертифікація авто
Сертифікація автомобілівВодії, які зацікавилися покупкою автомобіля у США, напевно знають, що куплене там авто підлягає сертифікації на відповідність нормам Євро-5 ще до моменту розмитнення та реєстрації. Якщо ви довірите процес покупки компанії АТЛ, вам не доведеться вникати у всі тонкощі та колізії, пов'язані з сертифікацією а...


АТЛ – вигідна доставка авто зі США без проблем


Останні зміни у митному законодавстві України викликали багато питань серед покупців уживаних авто. Розмови про долю «євробів» постійно на слуху. На сьогоднішній день прийнято нові закони № 8487 та 8488, які внесли ясність у це питання. Тепер вартість автомобіля з Америки значно нижче, ніж вартість аналогічного вживаного авто в Україні.

При цьому питанням, що найбільш активно обговорюється, залишається вартість доставки авто зі США. Розглянемо докладніше складові, із яких складається ця сума.

Доставка авто до порту відправки

Наша компанія, як і деякі інші, займається купівлею вживаних авто на кількох аукціонах по всій Америці. Це дозволяє знизити більшість основних ризиків при покупці. Разом з тим, купуючи автомобіль з США на аукціоні, ви точно знаєте місце його розташування і відразу можете прикинути самостійно, а краще разом з нашим представником, вартість доставки до найближчого морського порту. Зазвичай ця сума вбирається у 150-500$. Організацію навантаження авто на транспорт перевізника та оплату витрат від вашого імені бере на себе наш представник. Вам залишається лише очікувати прибуття авто до порту. На цю операцію йде кілька днів.

Перевезення авто поромом у порт України

Як не далека від нас Америка, а автомобілі з неї регулярно завозяться до України. Доставка авто зі США без сухопутних доріг, водними шляхами, відбувається поромом. Це найдешевший спосіб. Вартість перевезення однієї машини у кузові седан стартує від 1000 доларів, для джипа ця ціна буде трохи більшою. Це пов'язано з тим, що один морський 40ft. контейнер входить три седани, і лише один джип.

Під час прибуття товару в порт він ще раз уважно оглядається і фотографується нашим представником для фіксації його стану до початку транспортування в контейнері. У разі появи непорозумінь у процесі доставки у нас буде на що спертися, захищаючи ваші інтереси.

З порту до нового гаража

Морськими воротами України є Одеський порт, саме звідси починає свій шлях українськими дорогами куплене вами авто. Доставка автомобілів із США - справа клопітка. Але наші менеджери постійно відстежують знаходження автомобіля та повідомляють про нього клієнта зручним для нього способом.

У порту автомобіль виїжджає з морського контейнера та знову оглядається представником нашої компанії. Покупець також може бути присутнім на цій процедурі. Поява вашої нової машини, яка «приїхала» з іншого континенту - хвилюючий момент. Далі відбувається митне очищення авто, з оформленням необхідних документів та сплатою мита та акцизу. Ми готуємо ці документи наперед, тож процес оформлення не займає багато часу. після цього машину може забрати або сам новий власник, або ми можемо організувати доставку дорогами України до гаража нового власника. Після прибуття на місце її можна поставити на облік.

Етапи та терміни доставки автомобілів з Америки

Після того, як відбувається оформлення замовлення та укладається угода, на американському аукціоні здійснюється доставка машини до портів Чикаго, Х'юстона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса та інших міст. Важливо на даному етапі забезпечити безпечне транспортування до американського порту (після чого вантаж відправляється на корабель), тому варто довіряти перевіреній організації АТЛ. На наступному етапі здійснюється навантаження, оформляється документація та визначаються габарити. Найчастіше доставка автомобілів здійснюється в порти міста Одеса, після чого проводиться розмитнення та доставка за вказаною адресою в Україні. В середньому терміни доставки можуть становити близько одного місяця або менше, що залежить від численних факторів: погодні умови, завантаженість, перевірка на митниці та інше.

Чи можна відстежити доставку та яка вартість послуги?

Транспортування авто у плані цінової політики безпосередньо залежить від кількох факторів. До уваги беруться такі аспекти:

  • Доставка територією США. Зазвичай вартість цієї послуги не перевищує 500 доларів, а також залежить від конкретного штату та умов. При цьому надсилається документація за фіксованою ціною - 75 $.
  • Експедиційні та брокерські послуги в середньому коштують від 500 до 800 доларів, що також залежить від конкретної організації. Безпосереднє транспортування транспорту до Одеси коштуватиме приблизно 1000 дол.
  • В результаті майбутній власник може заплатити за доставку від 2000 до 2500 доларів, що залежить від типу машини, брокерських послуг, підготовки документів та переоформлення. Також важливо врахувати ремонт.

Як правило, представлена необхідна опція - відстеження. Якщо покупцеві потрібна доставка машин зі США, компанія atl.ua пропонує перевірені та гнучкі умови співпраці, а також сервіс для клієнтів. Відстежити доставку та отримати розширену консультацію можна в режимі онлайн.

Telegram