ᐉ Калькулятор розмитнення авто 2021 в Україні • Авто, мото, запчастини до США та Кореї | ATL.ua

Будь в курсі новин:

Або напиши нам:

+38 (044) 344 21 90

Дзвінки приймаються у робочі дні з 9:00 до 18:00
та в суботу з 10:00 до 14:00

Калькулятор розмитнення авто

На ринку послуг з розмитнення автомобілів компанія АТЛ – ваш надійний партнер. Ми не просто заробляємо гроші на розмитненні, ми надаємо сервіс за вибором, доставкою та розмитненням авто зі США з подальшою підтримкою по сертифікації та при реєстрації в органах МВС. У нашій особі ви знайдете надійного партнера, який доказав своє ставлення до клієнтів не одним роком постійної та успішної роботи на цьому ринку.

Як розмитнити авто зі США в Україні?

Основна складність при розмитненні авто зі США в Україні полягає у збиранні всіх необхідних документів. Законодавство Сполучених Штатів відрізняється від українського, і не лише щодо контролю за рухом транспортних засобів, а й щодо оформлення купівлі-продажу. Тому вже на етапі оформлення документів у США потрібно чітко розуміти, з яким техпаспортом автомобіль підлягає експорту з країни, а з яким – ні, і який вид документа не дозволить поставити авто на облік в органах МВС України.

У цьому вам допоможуть фахівці нашої компанії. Вони добре розуміються на цій частині законодавства, оскільки не вперше супроводжують придбання такого товару. Маючи ділові зв'язки в органах митного контролю США та серед дилерів авторинку, вони без проблем оберуть автомобіль саме з тим пакетом документів, який дозволить не лише законно придбати автомобіль, а й розмитнити його в Україні.

У нашій країні під час оформлення митного очищення менеджери АТЛ співпрацюють із кількома перевіреними брокерськими фірмами, які здійснюють проходження документів через митницю. Результатом такої співпраці є стислий термін проходження розмитнення. Якщо звичайним результатом є термін виконання до двох тижнів, клієнти АТЛ отримують можливість забрати новий автомобіль зі стоянки митниці за тиждень і швидше.

Які документи потрібні для розмитнення?

Перелік документів, які необхідно пред'явити на митниці, відносно невеликий:

  • техпаспорт автомобіля;
  • акт купівлі-продажу з печаткою автоаукціону;
  • товарна накладна з точним зазначенням вашого прізвища в рядку «одержувач» та з відмітками проходження митниці;
  • наряд на розформування контейнера (оформляється в Україні);
  • ІПН покупця та документ, що засвідчує особу;
  • нотаріально засвідчені копії цих документів.

Тільки маючи на руках цей перелік, ви зможете розмитнити авто зі США. В іншому випадку процес розмитнення навіть не почнеться. Тут не можна «донести» документи згодом. Ксерокопії та електронні версії документів також не підходять.

Якщо при цьому у власника відсутній один із документів, який видається в США, термін відновлення та пересилання оригіналу такого документа може становити від місяця до півтора. Весь цей час автомобіль не можна ні готувати до сертифікації, ні ремонтувати, ні оформляти в сервісному центрі, він просто зберігатиметься на митному майданчику порту. Ця послуга не з дешевих. Залежно від типу транспортного засобу вартість зберігання може становити від 150 грн. до 300 грн. на добу.

Як варіант, щоб перестрахуватися від подібних проблем, можна оформити договір попередньої розмитнення. При цьому клієнт оплачує наперед всю суму, нараховану до оплати, та перевозить автомобіль на власну стоянку, а подальше оформлення документів проводиться за місцем проживання. Найчастіше до цього варіанту вдаються напередодні свят.

У той же час, якщо процедуру передачі документів у митницю бере на себе компанія АТЛ, вся відповідальність за порушення термінів лежить на нас. Щоправда, такого не буває, бо документи передаються пакетами, не на одну, а одразу на кілька машин, спеціально призначеними людьми у суворо обумовлені терміни. Ця система зводить нанівець можливі помилки.

З якими труднощами можна зіткнутися під час розмитнення авто зі США?

Найбільші труднощі при ввезенні авто з Америки виникають, якщо водій купує авто після аварії. Ціни на такі авто дуже привабливі, а вартість ремонту в Україні в кілька разів нижча, ніж у США. Важливо розуміти, що після деяких ушкоджень, за законами Америки, автомобілі не підлягають подальшій експлуатації. Ця інформація відображається у техпаспорті автомобіля. І ця обставина дуже знижує вартість таких машин. Але те ж саме законодавство дозволяє змінити тип документа за умови експорту автомобіля з країни. І цю операцію обов'язково слід провести на батьківщині авто. Інакше вивезти з країни такий транспорт можна буде лише як брухт і неможливо його потім зареєструвати в Україні. Така послуга коштує додатково 200-300 дол. Після відновного ремонту така машина обходиться власнику до 40% нижче за ринкову ціну.

Найбільш привабливі в плані покупки машини після невеликих ДТП, які ще не були в ремонті. За рахунок невеликої вартості ремонту у нас різниця в ціні, порівняно з ринком, може становити до 20%-30%. Зазвичай такі автомобілі продають або страхові компанії або банки, тобто організації, які не займаються ремонтом у принципі.

Також дуже привабливі авто з аукціону Манхейм. На цьому майданчику продають лише цілі, небиті авто. Звичайно, конкурувати при цьому доводиться з американськими та канадськими дилерами. Але комплектація представлених екземплярів викликає добру заздрість у багатьох вітчизняних водіїв, а чиста історія експлуатації в поєднанні зі своєчасно проведеними ТО робить таку покупку дуже привабливою. З усіма накладними витратами вартість такого автомобіля буде на 10%-15% нижчою, ніж на вітчизняному ринку.

Ось коротко, три типи вигідних до купівлі авто:

  • авто, експлуатація яких заборонена на дорогах США;
  • авто з невеликими пошкодженнями та без ремонту;
  • автомобілі з невеликим терміном експлуатації, але модельного ряду минулих років.

Прикинути орієнтовну вартість будь-якого автомобіля допоможе наш калькулятор розмитнення.

Автомобілі якого екологічного класу можна завозити в Україну?

Відповідно до ухваленого у 2019 році закону №8487, ввезенню в Україну підлягають будь-які авто, з відповідністю екологічним нормам від Євро-2. Але законодавець подбав, щоб старих автомобілів ввозилося менше. Для цього до закону введено норму про прогресивну ставку акцизу, яка пропорційна цілій кількості років експлуатації авто.

Таким чином, акциз на авто, наприклад, 12-річного віку, буде у 6 разів більшим, ніж на авто, якому три роки з дня випуску. Враховуючи, що ПДВ нараховується і на акциз теж, те значення цього податку теж зросте. Єдиним обмеженням зростання акцизу є поріг 15 років.

Для автомобілів більш ранніх років випуску, ставка акцизу все одно розраховується за коефіцієнтом 15. Як правило, автомобілі старше 10-15 років є більш колекційною, ніж комерційною цінністю, і надто завищувати вартість таких авто законодавець не став.

>

Особливий інтерес представляє ввезення електрокарів. Для цієї категорії розрахунок ввізного мита провадиться за ставкою 1євро за 1 кВт/год ємності встановлених акумуляторів, без урахування віку. Нарахування акцизу та ПДВ на такі авто не провадиться. Це дуже недорого та стимулює купівельний попит. А вартість електрокарів в Америці знижується з року в рік.

Гібридні автомобілі розгальмовуються за ставкою 100 євро з однієї машини, і це також дуже приваблива величина податку. Підібравши відповідний гібридний автомобіль на аукціоні Манхейм, ви зможете отримати максимальну вигоду від розмитнення авто в Україні.

Щоб самостійно розрахувати розмитнення авто, необхідно звернутися до закону №8487. У ньому вказані базові ставки акцизу на авто, що ввозяться. Залежно від типу двигуна - бензиновий або дизельний - ставка буде 50 або 75 євро за літр для всіх агрегатів об'ємом до 3000 см 3 . Для моторів, обсяг яких перевищує це значення, ставка акцизу збільшується відповідно до 100 та 150 євро за літр. Розраховану таким чином базову ставку слід помножити на кількість повних років після дати виробництва машини.

Наступними сумами, що розраховуються, буде 20% ПДВ і ввізне мито у розмірі десятої частини митної вартості.

При виборі авто з Америки доводиться кілька разів проводити ті самі обчислення. Щоб автоматизувати цей процес, ми створили калькулятор авто зі США. Його можна легко знайти на сайті atl.ua.

У чому перевага розмитнення з АТЛ?

Найголовніше, що потрібно знати про ввезення автомобілів з Америки - це те, що у вас є надійний партнер в особі компанії АТЛ. Ми займаємося придбанням вживаних транспортних засобів як найнижчого цінового діапазону, так званих «битків», так і рідкісних, дорогих екземплярів в ексклюзивній комплектації, які стануть прикрасою приватної колекції.

Співробітники нашої компанії уважно стежать за ринком уживаних авто США, Канади та Кореї, тому вони у будь-який момент можуть запропонувати вашій увазі найвигідніші пропозиції в різних сегментах уживаних авто.

Вивчення аукціонів Копарт, Манхейм та IAA дозволили напрацювати зв'язки та досвід аукціонних торгів, що дозволяють конкурувати з найдосвідченішими аукціоністами. Широка мережа партнерів більш ніж у десятці портів Північної Америки дозволяють вибудувати логістику відправки автомобіля та одразу розрахувати доставку авто зі США. А на українському березі ми можемо запропонувати найвигіднішу розмитнення авто,  широку мережу СТО з ремонту та техпідтримки всіх автомобілів іноземного виробництва, включаючи такі екземпляри, запчастини на які потрібно привозити з американських «розбірок».

Telegram