Вихлопна система - купити вихлопну систему: ціна | ATL
UA
Категорії
Масла и автохимия Масла Технические жидкости Присадки Очистители и промывки Смазки Герметики и клеи Автокосметика для кузова Автокосметика для салона Автокосметика для стекол и оптики Автохимия для колес Инвентарь Аккумуляторы Инструменты и приборы Зарядные устройства Шины и диски Шины Диски Уход за колесами и дисками Ремонт колес Запчасти для ТО Фильтры Подвеска Ременный привод Система зажигания и электрика Система очистки стекол Автомобильные масла Тормозная система Подвеска и рулевое Популярное Рулевое управления Гидравлика тормозной системы Тормозные элементы Электронные компоненты Коробка передач и трансмиссия Сцепление Запчасти трансмиссии Электрика и освещение Электрика Автолампы Система зажигания / накаливания Охлаждение и отопление Охлаждение Система кондиционирования Система отопления Двигатель и система выхлопа Детали двигателя Выхлопная система Топливная система и управление двигателем Турбины Ремни, цепи и натяжители Электроника Акустические системы Экраны и мониторы Парковочные системы Климатическая техника Электроприборы и датчики Пуско-зарядное оборудование Видеорегистраторы Антенны для авто Элементы питания / Электропитание Охранные системы Аудио Фото и видео Автоаксессуары и принадлежности Техпомощь Аксессуары для кузова Автобагажники Товары для водителя Аксессуары в салон Инструменты и оборудование Ключи Ручной инструмент Тягово-подъемные механизмы Электроинструменты Пневмоинструмент Расходные материалы Измерительные инструменты Мойки высокого давления и аксессуары Уличные инструменты и оборудование Хранение инструмента Спецодежда и защитные средства Автотуризм Охота и рыбалка Мангалы / Барбекю / Гриль Товары военного назначения Электротранспорт Детские товары Детские автокресла и коляски Товары для новорожденных Детский транспорт Детские игрушки Детская мебель Школьные принадлежности Аксессуары для детей

Вихлопна система

Вихлопна система автомобіля

Вихлопна система автомобіля вважається однією з найважливіших частин будь-якого транспортного засобу. Вона бере на себе функції видалення відпрацьованих газів, що виникли в результаті згоряння палива в двигуні автомобіля. Від її справності залежить, наскільки безпечним і екологічним виявиться авто. До того ж якщо будь-яка з частин системи вихлопу виходить з ладу, збільшується навантаження на сам двигун. Цього однозначно не варто допускати, адже в інтернет-магазині АТЛ легко замовити потрібні запчастини. Безпосередньо співпрацюючи з топ-брендами автомобільного ринку, компанія може гарантувати якість деталей і пропонувати оптовим і роздрібним клієнтам вигідну вартість,

Які запчастини до вихлопної системи автомобіля можна замовити в АТЛ

Вихлопні системи складаються з декількох вузлів, кожен з яких бере на себе певні функції. Важливим її компонентом є колектор, в якому збираються всі відпрацьовані гази. Знижує токсичність продуктів згоряння палива каталізатор, а приймальна труба з'єднує дві ці частини. Резонатор і глушник беруть на себе функцію поглинання шуму під час роботи вихлопної системи.

Купити вихлопну систему в інтернет-магазині АТЛ можна як у повній комплектності, так і окремі запчастини. В асортименті є:

  • глушники для різних марок і моделей авто;
  • приймальні труби і прокладки до них відмінної якості, що дозволяє деталям служити довше;
  • тросик газу, прокладки каталізатора і випускного колектора;
  • кріплення для вихлопної труби.

Всі деталі, які включає система вихлопу, сертифіковані, представлені оригіналами і аналогами. Проводячи заміну саме такими запчастинами, можна бути впевненим, що вони прослужать довго.

Як зрозуміти, що пора купити вихлопну систему

Не помітити, що випускна система вийшла з ладу, практично неможливо. Основними симптомами її неполадки є:

  1. Рев автомобіля під час роботи двигуна, який чути і всім оточуючим, і самому водієві.
  2. Істотне збільшення витрати палива.
  3. Втрата потужності транспортного засобу.
  4. Нестабільна робота і двигуна, і інших систем авто.

Якщо водій стикається з подібною ситуацією, йому варто звернутися до професійного майстра, здатного визначити основну причину проблеми. А за запчастинами до вихлопної системи - в АТЛ. В інтернет-магазині є обмін і повернення, можна розплатитися готівкою за замовлення або зробити безготівковий розрахунок.

До того ж доставка можлива в різні регіони України, починаючи з Києва. І найголовніше - на деталі надається гарантія виробника.

Неправильна робота вихлопної системи небезпечна і для самого водія: гази можуть надходити до салону, і це здатне призвести до серйозних наслідків із самопочуттям і здоров'ям. Навіщо так ризикувати, якщо в АТЛ актуальний асортимент і вигідні ціни.

Дякую. Очікуйте дзвінок найближчим часом.
Щось пішло не так.