
Шина Goodyear Ice Arctic D-Stud 225/40R18 92T XL шип.
Код
363455
Код363455
3 415
₴
3 415
₴
Немає в наявності
Доставка до
Город
Самовивіз з магазину АТЛ
Виберіть ваш магазин
безкоштовно
Доставка Укрпошта
Ваше замовлення містить товар, заборонений до приймання та перевезення
Доставка Нова Пошта (Поштомат)
Ваше замовлення містить товар, заборонений до приймання та перевезення
Доставка кур'єром Нова пошта
За тарифами перевізника
Доставка кур'єром АТЛ
безкоштовно
Доставка Нова пошта (Відділення)
За тарифами перевізника
Оплата
Оплата в магазині
Оплата при отриманні
Для юридичних осіб
Онлайн LiqPay
plata by mono
Покупки частинами Monobank
від
1139 ₴
0 %
Оплата частинами від Приватбанку
від
1139 ₴
0 %
Миттєва розстрочка від Приватбанку
від
1139 ₴
0 %
Гарантія
На даний товар гарантія не передбачена виробником, обмін або повернення автошин може проводитися протягом 14 днів з дня покупки при дотриманні умов.
Характеристики
Опис
Шина Goodyear Ice Arctic D-Stud 225/40R18 92T XL шип - це верхній рівень у сфері зимового безпечного водіння. Кожна деталь цієї шини розроблена з урахуванням екстремальних зимових умов, щоб забезпечити неперевершене зчеплення і керованість на снігу, льоду і мокрій дорозі.
Спеціальні шипи забезпечують максимальне зчеплення з поверхнею навіть в найскладніших умовах, забезпечуючи безпечне і комфортне водіння. Комбінація інноваційних технологій і високоякісних матеріалів робить цю шину надійним вибором для тих, хто цінує безпеку і продуктивність.
Переваги:
- Перевершене зчеплення на снігу, льоду і мокрій дорозі.
- Покращена керованість і стабільність в будь-яких зимових умовах.
- Довговічність і надійність завдяки високоякісним матеріалам.
- Оптимальне зчеплення завдяки спеціальним шипам.
- Захист від аквапланування для підвищення безпеки на мокрих дорогах.
Шина Goodyear Ice Arctic D-Stud 225/40R18 92T XL шип - ваш надійний компаньйон у зимових подорожах!
Повний опис
Відгуки до товару Шина Goodyear Ice Arctic D-Stud 225/40R18 92T XL шип.
Ви купили цей товар?
Розкажіть нам та іншим покупцям про свій досвід!
Розкажіть нам та іншим покупцям про свій досвід!
16.12.2018
Всегда покупала шины дешевые или средней стоимости. Все поменялось после аварии (резко затормозила на мокром снеге и занесло). Уже не хотела рисковать, купила GOODYEAR (для меня конечно дорого). Но они того стоят, разница огромная. Это надо попробовать и почувствовать: машина более устойчивая, даже на льду и мокром снеге. А еще шипы не "вылетают" после нескольких поездок, как у дешевых, а держатся прочно.
0
0
Читати всі відгуки до товару
Ви купили цей товар?
Розкажіть нам та іншим покупцям про свій досвід!
Розкажіть нам та іншим покупцям про свій досвід!
Схожі товари



