Гідравліка гальмівної системи - ATL.ua | Купити Гідравліка гальмівної системи у Києві, Україні
UA
Категорії
Масла и автохимия Масла Технические жидкости Присадки Очистители и промывки Смазки Герметики и клеи Автокосметика для кузова Автокосметика для салона Автокосметика для стекол и оптики Автохимия для колес Инвентарь Аккумуляторы Инструменты и приборы Зарядные устройства Шины и диски Шины Диски Уход за колесами и дисками Ремонт колес Запчасти для ТО Фильтры Подвеска Ременный привод Система зажигания и электрика Система очистки стекол Автомобильные масла Тормозная система Подвеска и рулевое Популярное Рулевое управления Гидравлика тормозной системы Тормозные элементы Электронные компоненты Коробка передач и трансмиссия Сцепление Запчасти трансмиссии Электрика и освещение Электрика Автолампы Система зажигания / накаливания Охлаждение и отопление Охлаждение Система кондиционирования Система отопления Двигатель и система выхлопа Детали двигателя Выхлопная система Топливная система и управление двигателем Турбины Ремни, цепи и натяжители Электроника Акустические системы Экраны и мониторы Парковочные системы Климатическая техника Электроприборы и датчики Пуско-зарядное оборудование Видеорегистраторы Антенны для авто Элементы питания / Электропитание Охранные системы Аудио Фото и видео Автоаксессуары и принадлежности Техпомощь Аксессуары для кузова Автобагажники Товары для водителя Аксессуары в салон Инструменты и оборудование Ключи Ручной инструмент Тягово-подъемные механизмы Электроинструменты Пневмоинструмент Расходные материалы Измерительные инструменты Мойки высокого давления и аксессуары Уличные инструменты и оборудование Хранение инструмента Спецодежда и защитные средства Автотуризм Охота и рыбалка Мангалы / Барбекю / Гриль Товары военного назначения Электротранспорт Детские товары Детские автокресла и коляски Товары для новорожденных Детский транспорт Детские игрушки Детская мебель Школьные принадлежности Аксессуары для детей

Гідравліка гальмівної системи

Гідравліка гальмівної системи, як відомо, використовуються на багатьох автомобілях: легковому, вантажному, пасажирському транспорті. Цей варіант гальмування ефективний і передбачається у вузлах техніки спеціального призначення. Ключові елементи, що входять до гідравлічної системи, вимагають обов'язкового обслуговування та регулярного огляду, а якщо потрібно – заміни. Основні компоненти: педаль, циліндр, спеціальний резервуар, де є гальмівна рідина, підсилювач на вакуумній основі, супорт, трубопровід, барабан, регулятор та інші запчастини. Не менш важливою деталлю є наявність важеля ручного гальма, що включає троси: бічні і центральний компонент. 


Для того щоб зрозуміти принцип роботи гідравлічного гальмування, варто розглянути функціонування та призначення кожної деталі окремо. Пропонуємо вам ознайомитися коротко з цією інформацією, щоб не виникало питань під час обслуговування. 


  1. Педаль. Призначається передачі зусилля гальмування на циліндр. Управління здійснюється водієм, а контролюється силою натискання. Більшість сучасних транспортних засобів застосовують підсилювачі. 

  2. Резервуар для рідини та циліндр. До його складу входять чотири камери та поршні, без яких неможливе функціонування гальм. Тиск у цих камерах збільшується після натискання на педаль. Рідина відповідає за експлуатаційні властивості всієї гідравлічної системи.

  3. Трубопровід та підсилювач. Призначений для ефективного руху рідини, яка повинна потрапляти у безпосередній підсилювач та розподілятися на супорти. 

  4. Супорт. Існує два типи: рухомий та не рухливий супорт. Елементи також відповідають за ефективність та якість гальмування. Елемент крім корпусу включає штуцер, місця для колодок, фіксації та циліндр.

  5. Колодки та диски. Вкрай незамінні компоненти. Перший елемент здійснює гальмування силою тертя, а другий безпосередньо сприяє зупинці коліс. 

  6. Регулятор. Необхідний як підстрахування гальмівної системи. Його завданням є ефективна стабілізація транспортного засобу під час гальмування. 

  7. Ручник. Всіми відомий компонент транспортного засобу, який покликаний утримати авто на нерівних поверхнях. Механізм функціонує за допомогою ручки, важелів та тросів. Незамінне рішення у сучасних реаліях. 


Коли необхідно замінити елементи гідравліки гальмівної системи? 


Своєчасне обслуговування компонентів гідравлічного гальмування дозволяє виключити будь-які наслідки. Досить рідко трапляються ситуації, коли у дорозі під час руху водій перестає відчувати педаль гальма, але такі випадки є. Щоб не допускати подібних помилок та фатальних наслідків, слід дуже уважно стежити за станом усіх систем. Найбільш грамотне рішення – проводити діагностику щорічно у процесі заміни зимової гуми. Це чудовий спосіб визначити рівень зношування деталей та уточнити необхідність заміни або ремонту. 


Переваги покупки запчастин на АТЛ


Якщо ви прийняли рішення про купівлю нових та якісних запчастин – запрошуємо зробити замовлення в інтернет-магазині АТЛ Україна. Купити перевірену та оригінальну деталь з доставкою можна онлайн, що виключає потребу у фізичній присутності у магазині. Ціна кожного елемента залежить від конкретної марки та моделі авто, але завжди залишається доступною. Роблячи замовлення, ви отримуєте такі переваги, як висока швидкість обслуговування, наявність безкоштовної консультації, допомога у підборі та широкий асортимент. 

Дякую. Очікуйте дзвінок найближчим часом.
Щось пішло не так.