Фільтри - ATL.ua | Купити Фільтри у Києві, Україні
UA
Категорії
Масла и автохимия Масла Технические жидкости Присадки Очистители и промывки Смазки Герметики и клеи Автокосметика для кузова Автокосметика для салона Автокосметика для стекол и оптики Автохимия для колес Инвентарь Аккумуляторы Инструменты и приборы Зарядные устройства Шины и диски Шины Диски Уход за колесами и дисками Ремонт колес Запчасти для ТО Фильтры Подвеска Ременный привод Система зажигания и электрика Система очистки стекол Автомобильные масла Тормозная система Подвеска и рулевое Популярное Рулевое управления Гидравлика тормозной системы Тормозные элементы Электронные компоненты Коробка передач и трансмиссия Сцепление Запчасти трансмиссии Электрика и освещение Электрика Автолампы Система зажигания / накаливания Охлаждение и отопление Охлаждение Система кондиционирования Система отопления Двигатель и система выхлопа Детали двигателя Выхлопная система Топливная система и управление двигателем Турбины Ремни, цепи и натяжители Электроника Акустические системы Экраны и мониторы Парковочные системы Климатическая техника Электроприборы и датчики Пуско-зарядное оборудование Видеорегистраторы Антенны для авто Элементы питания / Электропитание Охранные системы Аудио Фото и видео Автоаксессуары и принадлежности Техпомощь Аксессуары для кузова Автобагажники Товары для водителя Аксессуары в салон Инструменты и оборудование Ключи Ручной инструмент Тягово-подъемные механизмы Электроинструменты Пневмоинструмент Расходные материалы Измерительные инструменты Мойки высокого давления и аксессуары Уличные инструменты и оборудование Хранение инструмента Спецодежда и защитные средства Автотуризм Охота и рыбалка Мангалы / Барбекю / Гриль Товары военного назначения Электротранспорт Детские товары Детские автокресла и коляски Товары для новорожденных Детский транспорт Детские игрушки Детская мебель Школьные принадлежности Аксессуары для детей

Фильтри

Автомобільні фільтри — малопомітні, але дуже важливі частини будь-якої машини. Можна навіть сказати, що без них жодна, навіть найдосконаліша машина довго їздити не буде.

Види фільтрів сучасних автомобілів

В  машинах використовують наступні фільтри:

  • повітряні;
  • паливні;
  • масляні;
  • гідравлічного масла;
  • охолоджуючої рідини;
  • салони (повітря).

Повітряні фільтри очищають від пилу і бруду повітря, яке подається в двигун. Якщо цього не робити, порошинки і піщинки, потрапляючи всередину двигуна, будуть діяти як абразив, викликаючи його передчасне зношування.

Фільтри паливні видаляють з бензину (або дизпалива) воду та тверді частинки. Як і в попередньому випадку, це захищає двигун від швидкого зносу. Ну і якщо всередину двигуна потраплятиме волога, то його деталі почнуть прискорено окислюватися, що також спровокує поломку.

Олійні фільтри видаляють з машинного масла продукти згоряння і дрібні частинки металу, що відколюються від деталей мотора при його роботі. Фільтри охолоджуючої рідини та гідравлічної олії очищають від сторонніх включень ці рідини, необхідні для нормального функціонування автомобільного мотора.

Ну а фільтри салону охороняють пасажирів та водія від проникнення всередину кабіни пилу, продуктів згоряння палива та інших шкідливих газів ззовні.

Заміна фільтрів

У ході експлуатації фільтри вбирають в себе забруднення і забруднюються самі. Після досягнення деякого порога вони перестають виконувати свої захисні функції і починаю пропускати «грязь», або перестають пропускати робоче середовище (повітря, масло, паливо). Це означає, що настав час заміни.

Орієнтовні терміни, через які це потрібно робити, вказані в документації на авто. І якщо не хочете, щоб ваша машина зламалася через таку дрібницю, не відтягуйте покупку. Тим більше, що у каталозі АТЛ ви можете знайти всі різновиди фільтрів від провідних виробників нашої країни та світу. Зробіть замовлення у нашому автомагазині та збережіть «здоров'я» свого автомобіля!

Дякую. Очікуйте дзвінок найближчим часом.
Щось пішло не так.