Публичный договор
Категории
Масла и автохимия Масла Технические жидкости Присадки Очистители и промывки Смазки Герметики и клеи Автокосметика для кузова Автокосметика для салона Автокосметика для стекол и оптики Автохимия для колес Инвентарь Аккумуляторы Инструменты и приборы Зарядные устройства Шины и диски Шины Диски Уход за колесами и дисками Ремонт колес Запчасти для ТО Фильтры Подвеска Ременный привод Система зажигания и электрика Система очистки стекол Автомобильные масла Тормозная система Подвеска и рулевое Популярное Рулевое управления Гидравлика тормозной системы Тормозные элементы Электронные компоненты Коробка передач и трансмиссия Сцепление Запчасти трансмиссии Электрика и освещение Электрика Автолампы Система зажигания / накаливания Охлаждение и отопление Охлаждение Система кондиционирования Система отопления Двигатель и система выхлопа Детали двигателя Выхлопная система Топливная система и управление двигателем Турбины Ремни, цепи и натяжители Электроника Акустические системы Экраны и мониторы Парковочные системы Климатическая техника Электроприборы и датчики Пуско-зарядное оборудование Видеорегистраторы Антенны для авто Элементы питания / Электропитание Охранные системы Аудио Фото и видео Автоаксессуары и принадлежности Техпомощь Аксессуары для кузова Автобагажники Товары для водителя Аксессуары в салон Инструменты и оборудование Ключи Ручной инструмент Тягово-подъемные механизмы Электроинструменты Пневмоинструмент Расходные материалы Измерительные инструменты Мойки высокого давления и аксессуары Уличные инструменты и оборудование Хранение инструмента Спецодежда и защитные средства Автотуризм Охота и рыбалка Мангалы / Барбекю / Гриль Товары военного назначения Электротранспорт Детские товары Детские автокресла и коляски Товары для новорожденных Детский транспорт Детские игрушки Детская мебель Школьные принадлежности Аксессуары для детей

Публичный договор

ДОГОВІР

публічної оферти

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією (офертою) Товариства з обмеженою відповідальністю «АТЛ 22» до невизначеного кола осіб, у порядку та на умовах, що викладені нижче,

укласти даний Договір купівлі-продажу товарів та надання послуг (Договір - змішаний, відповідно до ч.2 ст. 628 ЦК України) (надалі по тексту - «Договір»).

Цей Договір є публічним та змішаним, відповідно до ст. ст. ч. 2 ст. 628, 633, 641 Цивільного кодексу України, та його умови є однакові для всіх Покупців/Замовників.

Всі заголовки розділів та статей використовуються у Договорі винятково для зручності їх використання та прочитання, та ніяким чином не впливають на тлумачення умов цього Договору.

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Продавець/Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «АТЛ 22», ідентифікаційний код юридичної особи - 43490168, адреса місця знаходження: 03056, м. Київ, вул. Польова, буд. 21.

Покупець/Замовник– будь-яка дієздатна фізична особа, згідно чинного законодавства України, яка має на меті придбання Товарів або Послуг для особистого, домашнього або іншого використання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника, яка Акцептувала умови цього Договору публічної оферти, оформила Замовлення засобами інформаційної системи Сайту та сплатила вартість замовлених Товарів та Послуг.

Сторона – Продавець/Виконавець або Покупець/Замовник.

Сторони – Продавець/Виконавець та Покупець/Замовник, що уклали цей Договір відповідно до умов, передбачених ним та чинним законодавством України.

Cайт – веб-сайт (сторінка) Продавця/Виконавця, що розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://atl.ua/, яка є офіційним джерелом інформування Покупцям/Замовника про Продавця/Виконавця Товару та Послуг, які їм пропонуються.

Товар – запасні частини та інші товари до автомобілів, що пропонуються до продажу Продавцем/Виконавцем, зображення та/або опис яких розміщено на Сайті Продавця
/Виконавця.

Послуга – набір послуг, що надаються Продавцем/ Виконавцем в порядку і на умовах, визначених цим Договором, згідно вибраного та оформленого Замовлення Покупцем/Замовником на сайті: https://atl.ua/

Публічна оферта (далі – «Оферта», «Договір») – публічна пропозиція Продавця/Виконавця, адресована невизначеному колу осіб відповідно до ст.  ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, укласти Договір на умовах, що містяться в цій Оферті/ Договорі .

Договір – цей Договір купівлі-продажу товарів та надання послуг - змішаний, відповідно до ч.2 ст. 628 ЦК України , який укладений на умовах визначених Публічною офертою з моменту її Акцепту (прийняття) Покупцем/Замовником та встановлює однакові умови для всіх Покупців/Замовників.

Акцепт – надання Покупцем/Замовником повного, безумовного і беззастережного прийняття відповіді Продавцю/Виконавця на його пропозицію укласти Договір на умовах, що визначені публічною офертою шляхом оформлення замовлення на Сайті та/або підписання бланку Замовлення Товарів/Послуг у випадку оформлення Замовлення у офісі Продавця/Виконавця та/або здійснення Покупцем/Замовником оплати вартості Товару/Послуги, що свідчить про прийняття ним умов в тому вигляді, в якому вони викладені в тексті цієї публічної Оферти.

Замовлення – заявка Покупця/Замовника на купівлю обраних ним Товарів/Послуг, яка оформлена і надана Продавцю/Виконавцю за допомогою програмних засобів Сайту або шляхом заповнення бланку Замовлення або за допомогою дзвінку до контакт-центру Продавця/Виконавця: (044) 458-78-78, (063) 458-78-78, або іншим способом.

Реєстрація – заповнення Покупцем/Замовником відповідної реєстраційної форми на Сайті Продавця/ Виконавця з зазначенням усіх необхідних даних.

Всі інші терміни вживаються у значенні визначеному згідно чинного законодавства України.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Договір укладається шляхом приєднання Покупцем/Замовником до запропонованої Продавцем/Виконавцем цієї Публічної оферти в цілому. Приєднання Покупця/Замовника до цієї Публічної оферти здійснюється шляхом її Акцепту автоматично.

2.2. Договір вважається укладеним з моменту Акцепту Покупцем/Замовником всіх істотних умов цього Договору, викладених в цій Публічній оферті, без підпису письмового примірника Сторонами. Цей Договір має юридичну силу відповідно до ст.ст.628, 633, 634, 638, 641, 642 Цивільного кодексу України і є рівнозначним договору, підписаному Сторонами в письмовій формі.

2.3. З моменту здійснення Акцепту (прийняття) цієї Публічної оферти Покупець/Замовник зобов’язується дотримуватися умов та положень цього Договору та всіх додатків, що є його невід’ємною складовою частиною.

2.4. Підтвердженням згоди Покупця/Замовника укласти цей Договір, тобто повного, безумовного, беззастережного Акцепту (прийняття) цієї Публічної оферти є вчинення таких дій:

2.4.1. Проставлення Покупцем/Замовником на Інтернет-сторінці, сайті Продавця/Виконавця оформлення Замовлення відмітки у полі «Згоден з умовами Публічної оферти» та завершення оформлення Замовлення Товарів або Послуг за допомогою інформаційної системи Сайту Продавця/Виконавця. При цьому, розміщена на екранній формі відповідної Інтернет-сторінки Сайту Продавця/Виконавця -фраза може відрізнятися від наведених в лапках у цьому абзаці вище, але має бути аналогічною за значенням та містити в собі або поряд з собою (на тій самій екранній формі) посилання на текст цієї Публічної оферти.

2.4.2. Підписання Покупцем/Замовником бланку Замовлення Товарів або Послуг у випадку оформлення Замовлення у офісі Продавця/Виконавця.

2.4.3. Оформлення Замовлення за телефонами контакт-центру Продавця/Виконавця: (044) 458-78-78, (063) 458-78-78, у цьому випадку Покупець/Замовник погоджується із тим, що телефонна розмова може бути записана автоматично без його згоди, з метою контролю якості обслуговування Покупця/Замовника, а також, у разі необхідності, для підтвердження факту такого звернення.

2.4.4. Здійснення Покупцем/Замовником оплати замовлених Товарів або Послуг:

2.5. Факт отримання Продавцем/Виконавцем Замовлення підтверджується шляхом надіслання Покупцю/Замовнику повідомлення, що містить інформацію про оформлення Замовлення. Повідомлення про отримання Замовлення надсилається Покупцю в електронному вигляді за допомогою служби коротких текстових повідомлень (SMS-повідомлень) на контактний номер мобільного телефону, вказаний Покупцем/Замовником при оформленні Замовлення або при Реєстрації на Сайті та/або електронного листа на адресу електронної пошти, вказану Покупцем/Замовником при Реєстрації на Сайті.

2.6. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання і виконання даного Договору відповідно до його умов.

2.7. Усі умови Договору, викладені в цій Публічній оферті, є обов’язковими для Сторін. Перед початком оформлення Замовлення Товарів або Послуг, кожний Покупець/Замовник зобов’язаний ознайомитися з умовами цієї Публічної оферти, що розміщені (оприлюднені) на Сайті Продавця/Виконавця.

2.8. Якщо Покупець не згоден з умовами Публічної оферти, то він має утриматись від оформлення або розміщення Замовлення. Якщо Покупець/Замовник здійснив Акцепт, то він підтверджує своє ознайомлення та згоду з усіма умовами цього Договору.

2.9. Продавець/Виконавець самостійно визначає умови Публічної оферти та має право вносити зміни до її умов з обов’язковим повідомленням про це Покупців/Замовника, шляхом розміщення нової редакції Публічної оферти на своєму Сайті.

2.10. Права і обов’язки Продавця/Виконавця:

2.10.1. Продавець/Виконавець має право:

2.10.2.Самостійно організовувати процес продажу Товарів і надання Послуг Покупцю/Замовнику, визначати при цьому всі необхідні умови на власний розсуд.

2.10.3. Отримувати від Покупця/Замовника інформацію, необхідну для надання йому Послуг або продажу Товару за цим Договором.

2.10.4. Отримати вчасно за Товар та Послуги оплату в розмірах і строки, передбачених цим Договору згідно оформленого Замовлення Покупцем/Замовником на сайті Продавця/Виконавця: https://atl.ua/.

2.10.5. Скасовувати, переривати, переносити виконання Замовлення або оплату за будь-які Товари та Послуги, згідно оформленого Замовлення Покупцем/Замовником, а також змінювати їх зміст, розклад, тематику, перелік та інші параметри.

2.10.6. Опублікувати будь-які матеріали та відгуки, створені  Покупцем/Замовником в процесі отримання Послуги або придбанні Товару, без будь-яких обмежень або компенсації Покупцю/Замовнику.

2.11. Продавець/Виконавець зобов’язуються:

2.11.1.Надавати Покупцю/Замовнику Товари або Послуги відповідно до умов цього Договору та оформленого Замовлення, якщо це не суперечить умовам Договору або законодавству України.

2.11.2.Інформувати Покупця/Замовника про правила експлуатації Товару та вимоги до організації надання йому Послуг згідно оформленого ним Замовлення, а також вимоги до їх якості та змісту, про права та обов’язки Покупця/Замовника при отриманні товару або послуг.

2.11.3.При необхідності забезпечити Покупця/Замовника усією необхідною інформацією для отримання Покупцем/Замовником Послуги або умов придбання та експлуатації Товару.

2.12. Права та обов’язки Покупця/Замовника.

2.12.1.Покупець/Замовник має право:

2.12.2. Отримати Товар або Послуги відповідно до оформленого Замовлення і цього договору, якщо це не суперечить умовам Договору або законодавству України.

2.12.3.Отримати від Продавця/Виконавців при необхідності, інформацію по експлуатації Товару або умов отримання Послуги. Звертатися до Продавця/Виконавців з питань, пов’язаних з наданням Послуг або придбання Товару.

2.12.4. У будь-який час знайомитися з умовами цього Договору на Сайті Продавця/Виконавця.

2.13. Покупець/Замовник зобов’язується:

2.13.1 Вказувати достовірну, повну і точну інформацію про себе при оформленні Замовлення на придбання Товару або надання йому Послуг та/або реєстрації на веб-сайті Продавця/Виконавця. Якщо інформація в Замовленні виявляється недостовірною, Продавець/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість виконання Замовлення і надання послуг за цим Договором.

2.13. 2 Своєчасно вносити плату за Товар або Послуги в розмірах і в строки, встановлені цим Договором та визначеним в Замовленні.

2.13.3 Утримуватися в процесі отримання Товару або Послуг від наступних дій, які:

порушують вимоги чинного законодавства, ображають інших Покупців/Замовників, в тому числі, але не обмежуючись пропагувати ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознакою, використовувати нецензурні вирази та/або гучні розмови, створювати шум за допомогою різних пристроїв тощо.

можуть перешкодити іншим Покупцям/Замовникам, які користуються Послугою і отримують інформацію в процесі її використанні, або придбанні Товару у Продавця/Виконавця.

принижують честь, гідність, ділову репутацію Продавця/Виконавця, інших Покупців/Замовників, в тому числі, але не обмежуючись шляхом розміщення інформації в мережі Інтернет, друкованих виданнях, розсилках або будь-яким іншим публічним способом.

проявляються у використанні аудіо- або відеоапаратури з метою копіювання матеріалів, Товарів, Послуг або без такої.

2.13. 4 Виконувати вимоги чинного законодавства та вимоги цього Договору.

2.13. 5 Не порушувати права інтелектуальної власності Продавця/Виконавців. Продаж Товару або надання Послуг не дає Покупцю/Замовнику прав інтелектуальної власності на проданий Товар або використовувані Послуги або матеріали.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується поставити і передати у власність Покупця/Замовника запасні частини та інші Товари або Послуги представлені в асортименті Продавця/Виконавця, на сайті:  https://atl.ua/ (далі – «Товар», «Послуга»), а Покупець/Замовник зобов’язується сплатити і своєчасно прийняти Товар або Послугу, згідно вибраного та оформленого Замовлення.

3.2. Покупець/Замовник замовляє та купує Товар або Послугу для особистого, домашнього або іншого використання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

3.3. Продавець/Виконавець здійснює продаж Товару або Послуги на підставі Замовлення, яке Покупець/Замовник оформляє самостійно на Сайті або за допомогою Продавця/Виконавця. Замовлення стає невід’ємною частиною цього Договору з моменту його оформлення.

3.4. Товар або Послуга характеризується артикулем, очікуваним строком поставки або надання та виконання послуги, ціною. Інформація про Товар або Послугу розміщена на Сайті та може бути уточнена у Продавця/Виконавця.

3.5. Деякі представлені на Сайті Товари є пропозиціями партнерських складів Продавця/Виконавця і поставляються виключно на підставі індивідуального Замовлення Покупця/Замовника.

3.6. Сторони домовилися, що детальні умови Послуг, які вибираються та оформляються шляхом Замовлення Покупцем/Замовником, розміщуються на сайті Продавця /Виконавця: https://atl.ua/ або узгоджуються з Продавцем/Виконавцем.

3.7. Сторони погоджуються, що Продавець/Виконавець не гарантує будь-яких фінансових чи інших результатів використання Покупцем/ Замовником Товару або Послуги, придбаних у Продавця/Виконавця, в своїй діяльності.

3.8. Ніякі претензії за результативністю застосування Покупцем/Замовником, отриманих в результаті надання Продавцем/Виконавцем Послуг, не можуть бути пред’явлені Продавцеві/Виконавцеві. Відповідальність за використання таких Товарів або Послуг, а також за будь-які результати, прямі або побічні ефекти, отримані в результаті використання таких Товарів або Послуг цілком і повністю лежить на Покупці/Замовникові.

3.9.Погоджуючись з умовами цього Договору, Покупець/Замовник підтверджує свою правоздатність та дієздатність, включаючи досягнення 18-річного віку, законне користування банківською платіжною карткою, а також усвідомлює відповідальність за зобов’язання, що покладаються на нього у результаті укладання цього Договору.

4. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1.Для більшості Товарів та Послуг, на Сайті Продавця/Виконавця вказано очікуваний термін надходження Товару до магазину Подавця/Виконавця або складу служби перевізника, або строки надання Послуг, які вибрані Покупцем/Замовником на сайті згідно Замовлення. Якщо строки надання Послуги, яку Покупець/Замовник оформив на сайті Продавця/Виконавця – не зазначені, то ця умова узгоджується Сторонами додатково електронною поштою та/або за допомогою SMS-повідомлень (при цьому Покупець/Замовник зобов’язаний вказавти свій контактний номер мобільного телефону у міжнародному форматі, наприклад +380673331100), або іншим способом.

4.1.1. Очікувані терміни отримання Товару або Послуги є середньостатистичними.

4.1.2. Якщо виконання Замовлення протягом очікуваного терміну не відбулося, Продавець/Виконавець без погодження з Покупцем/Замовником подовжує виконання Замовлення, на той термін, який йому буде необхідний для повного та належного виконання Замовлення.

4.2. Покупець/Замовник самостійно вибирає Товар або Послугу на веб-сайті Продавця/Виконавця за адресою: https://atl.ua/ відповідно до оформленого Замовлення і здійснює оплату. Акцептом цієї Оферти є оплата за вибраний Товар або Послуги згідно оформленого Замовлення на сайті Продавця/Виконавця, що означає повне і беззастережне прийняття Покупцем/Замовником умов цієї Оферти і прирівнюється до власноручного підпису Покупця/Замовника під цим Договором. З моменту зарахування грошових коштів на рахунок Продавця/ Виконавців, ця Оферта вважається акцептованою. З моменту акцепту цієї Оферти одностороння відмова Покупця/Замовника від Договору є неможливою.

4.3. Замовлення може бути виконано Продавцем/Виконавцем повністю або частково, а також може бути анульоване.

4.3.1. Часткове виконання Замовлення або його анулювання відбувається у разі, коли в ході його виконання обраний за конкретними умовами (виробником, очікуваним строком поставки, ціною) Товар виявився відсутнім на відповідному партнерському складі або зі сторони Продавця/Виконавця Послуга не може бути надана або виконана.

4.3.2. Замовлення вважається виконаним (повністю або частково) в момент надходження Товару до магазину або відділень служби перевізника, а Послуга вважається наданою з моменту виконання Продавцем/Виконавцем всіх дій, передбачених в порядку і на умовах, визначених цим Договором.

4.4. Продавець/Виконавець здійснює доставку Товару або надає Послугу на умовах, вказаних на Сайті в розділі «Доставка», а при отримані Послуги - в розділі «Запис на сервіс» при оформлені заявки.

4.5. Право власності на Товар та ризики його випадкового пошкодження або знищення переходять від Продавця/Виконавця до Покупця/Замовника:

4.5.1. З моменту фактичного прийому-передачі Товару при його отриманні Покупцем/Замовником в магазині, від кур’єра Продавця/Виконавця, а також від кур’єра або у відділенні транспортних компаній, які вказані на Сайті в розділі «Доставка».

4.5.2. З моменту передачі Товару перевізнику при доставці іншими транспортними компаніями.

4.6. Покупець/Замовник зобов’язаний прийняти Товар або вказати адресу для його доставки протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту надходження Товару в магазин (реєстрації).

4.7. Товар може бути повернений Продавцю/Замовнику у порядку та строки, передбачені чинним законодавством України. При цьому, Сторони погоджуються з наступними умовами:

4.7.1. Місцем повернення Товару є магазин Продавця/Виконавця.

4.7.2. Спосіб і дата відправки Товару або отримання згідно оформленого Замовлення Послуги мають бути погоджені з Продавцем/Виконавцем.

4.8. Контакти між Сторонами здійснюється переважно електронним способом.

4.8.1. Покупець/Замовник може налаштувати оповіщення про хід виконання Замовлення електронною поштою та/або за допомогою SMS-повідомлень (вказавши контактний номер мобільного телефону у міжнародному форматі, наприклад +380673331100).

5. ЦІНА ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Загальна вартість Замовлення визначається як сума цін вибраних Товарів або Послуг, що складають Замовлення, наданих Покупцем/Замовником за цим Договором і складається із загальної суми сплачених Покупцем/Замовником Послуг або Товарів.

5.2. Ціни за Товар відображені на Сайті Продавця/Виконавця і визначені на умовах самостійного вивозу з магазину продажу.

5.3. Ціна за Послуги може бути відображена на Сайті Продавця/Виконавця або на підставі рахунку-фактури, за умови присутності Покупця/Замовника або його Представника при наданні Послуги та за умови самостійної доставки Покупцем/ Замовником Послуги транспортного засобу до місця надання Послуги, або за домовленістю Сторін.

5.4. Вартість конкретної Послуги визначається Продавцем/Виконавцем у відповідності з оформленим Замовленням Покупцем/ Замовником, які розміщується на Сайті Продавця/Виконавця або ж повідомляється менеджером Продавця/Виконавця особисто Покупцю/Замовнику.

5.5. Оплата за Товар або Послуги здійснюється у гривнях на підставі Замовлення:

5.5.1. Платіжною карткою на Сайті за допомогою технічних засобів, які надаються належною юридичною особою, що виконує функції інтернет-еквайрера на підставі відповідної угоди з Продавцем/Виконавцем або за домовленістю Сторін шляхом внесення грошових коштів на банківський рахунок Продавця/Виконавця.

5.6. Повернення сплачених грошових коштів здійснюється на підставі заяви Покупця/Замовника у порядку та строки, передбачені чинним законодавством України.

5.6.1. Повернення коштів здійснюється на поточний або картковий рахунок, вказаний Покупцем/Замовником в заяві.

5.6.2. Покупець має право надавати заяву на повернення грошових коштів в електронній формі за умови її надсилання із електронної адреси, яка була вказана Покупцем/Заявником при Реєстрації на Сайті Продавця/Виконавця.

5.7.Ціни на Товари та Послуги визначаються Продавцем/Виконавцем самостійно та вказуються на сайті Продавця/Виконавця за адресою: https://atl.ua/ . Всі ціни на Товари та Послуги вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ.

5.8. Ціни на Товари та Послуги можуть змінюватися Продавцем/Виконавцем в односторонньому порядку залежно від кон'юнктури ринку. При цьому ціна окремої одиниці Товару або Послуги, вартість якої оплачена Покупцем/Замовником в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем/Виконавцем в односторонньому порядку.

5.9. Зобов'язання Покупця/Замовника по оплаті Товару або Послуги вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю/Виконавцю всієї суми Замовлення на рахунок останнього.

5.10.При отриманні Товару або Послуги, Покупець/Замовник повинен у присутності представника служби доставки (перевізника) або представника Продавця/Виконавця перевірити відповідність Товару та Послуг якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності, якість  та кількість наданих Послуг).

5.11. Покупець/Замовник або його представник під час приймання Товару або Послуги підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, або в акті прийому-передачі наданих послуг, що не має претензій до якості та кількості наданих Послуг, а також до кількості, якості, зовнішнім виглядом і комплектності Товару.

5.12.Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця/Замовника або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем/Замовником або Послуг на місці їх надані або поставки Товару при самостійній доставки Товару від Продавця/Виконавця, чи під час передачі Продавцем/Виконавцем Товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем/Замовником. 

6. ЯКІСТЬ ТОВАРУ ТА ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

6.1. Продавець/Виконавець передає Покупцю/Замовнику Товар, який відповідає вимогам щодо його якості та придатний для мети, з якою Товар такого роду звичайно використовується.

6.2. Прийом-передача Товару за асортиментом, кількістю, комплектністю і якістю здійснюється на підставі видаткової накладної, а прийом-передачі наданих Послуг здійснюється на підставі акту прийому-передачі наданих послуг.

6.3. Претензії Покупця/Замовника щодо асортименту, кількості, комплектності і якості Товару, або наданих Послуг, за виключенням прихованих дефектів, приймаються в ході прийому-передачі Товару в магазин, від кур’єра або у відділенні транспортної компанії або за місцем надання Послуг.

6.4. Продавець/Виконавець надає гарантії якості Товару та наданих Послуг згідно вимог до якості, які встановлені на території України.

6.5. Гарантійний строк на Товар, умови виконання гарантійних зобов’язань Продавця/Виконавця, порядок звернення з гарантійною претензією, а також порядок повернення Товару визначені у «Положенні про гарантію та умови повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині ATL.UA» (Додаток №1), що є невід’ємною частиною цього Договору.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором згідно з чинним законодавством України.

7.2.У максимально дозволеною законодавством мірою Продавець/Виконавець не несе відповідальності за непрямі, побічні, фактичні, непрямі або прямі збитки, прямо або побічно упущену вигоду або неотримання доходів, втрату даних, експлуатаційних якостей або інших нематеріальних цінностей, пов’язані а) з доступом Покупця/Замовника до Товару та Послуг і їх використанням або неможливістю такого доступу або використання; б) з матеріалами або поведінкою, в тому числі ганебним, образливим або незаконним, будь-якої третьої сторони. Ні в якому разі сума сукупної відповідальності за всіма претензіями щодо послуг не може перевищувати загальної суми, отриманої від Покупця/Замовника за придбання Товару або надання йому Послуг.

7.3 Покупець/Замовник погоджується з тим, що в разі недотримання Покупцем/Замовником розділів 4,5 цього Договору, що стосується обов’язку вчасно виконати зобов’язання , Продавець/Виконавець має право не тільки припинити надання Послуг до моменту здійснення оплати або поставку Товару, але і припинити цей Договір в односторонньому порядку.

7.4. Продавець/Виконавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві/Замовнику або третім особам внаслідок неналежного монтажу, використання, зберігання Товару або Послуги придбаних у Продавця/Виконавця.

7.5. Продавець/Виконавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов’язань у випадку надання Покупцем/Замовником недостовірної або помилкової інформації.

7.6. Продавець/Виконавець і Покупець/Замовник несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.

8. ФОРС-МАЖОР.

8.1 Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили, таких як: війна або воєнні дії, землетрус, повінь, пожежа й інші стихійні лиха, техногенні та інші аварії, страйки, локаути, локдауни, акти або дії органів державної влади, зміна митних правил, обмеження імпорту й експорту, що виникли незалежно від волі Сторін після укладання Договору і унеможливлює виконання умов цього Договору (далі - Форс-мажор).

8.2.Сторона, що не може виконати своїх зобов'язань, негайно сповіщає про виникнення таких обставин іншу Сторону і надає документи, що підтверджують наявність таких обставин, видані уповноваженими на те органами.

8.3. З моменту отримання такого повідомлення іншою стороною виконання умов даного Договору припиняється на весь період дії Форс-мажору.

8.5 У разі дії Форс-мажорних обставин більше 3 (трьох) місяців, кожна Сторона має право ініціювати припинення Договору.

9.ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ.

9.1 Ця Оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті Продавцем/Виконавців і діє до моменту її відкликання Сторонами.

9.2. Кожен Договір діє по відношенню до одного конкретного Замовлення, набуває чинності з моменту Акцепту Публічної оферти та діє до виконання Сторонами своїх зобов’язань за ним.

9.3. Продавець/Виконавець має право в будь-який час внести зміни в умови Оферти та/або відкликати Оферту в будь-який момент на свій розсуд. У разі внесення Продавцем/Виконавцем змін в Оферту, такі зміни вступають в силу з моменту розміщення зміненого тексту Оферти на Сайті Продавця/Виконавців, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений безпосередньо в тексті зміненої Оферти.

9.4.Дія цього Договору припиняється:

9.4.1. За згодою Сторін.

9.4.2. Якщо виконання Стороною Договору своїх зобов’язань неможливо в зв’язку з прийняттям нормативно-правових актів, які змінили умови, встановлені цим Договором, і будь-яка із Сторін не погоджується на внесення відповідних змін до Договору.

9.4.3. У випадках порушення Покупцем/Замовником умов, передбачених розділом 4, 5 цього Договору.

9.4.4. В інших випадках, передбачених цим Договором та чинним законодавством України.

10. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

10.1 Покупець/Замовник дає згоду на використання і обробку своїх персональних даних (персональних даних своїх співробітників) в адміністративно-правових і комерційних цілях. Згода надається щодо персональних даних на здійснення будь-яких дій, допустимих відповідно до законодавства і які необхідні для виконання цього Договору, включаючи: збір, систематизацію, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передачу (надання, доступ), включаючи транскордонну передачу, знеособлення, блокування, знищення; з використанням і без використання засобів автоматизації як способів обробки персональних даних. При цьому Покупець/Замовник дає згоду на передачу своїх персональних даних третім особам в мінімально необхідних обсягах з метою виконання вимог законодавства та даних договірних зобов’язань з дотриманням вимог чинного законодавства України.

11. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

11.1. Усі умови Договору між Продавцем/Виконавцем та Покупцем/Замовником, в тому числі істотні, наведені у цій Публічній оферті, розміщені у мережі Інтернет на Сайті Продавця/Виконавця за адресою:  https://atl.ua/, на дату укладення Договору.

11.2. Усі зміни Публічної оферти публікуються в мережі Інтернет на Сайті Продавця/Виконавця за адресою:  https://atl.ua/ зі збереженням усіх попередніх редакцій за тією ж електронною адресою. Обов’язковими для Сторін є умови, що відповідають тексту цієї Публічної оферти.

11.3.Опубліковані зміни вважаються доведеними до відома Покупця/Замовника в повному обсязі, набирають чинності з дати їх опублікування.

11.4. Сторони визнають та погоджуються з тим, що в межах цього Договору належними способами обміну інформацією в рівній мірі визнаються повідомлення, заяви та інші можливі форми листування між Сторонами, що здійснені письмово, відправлені та/або отримані за допомогою електронних, телефонних та інших засобів зв’язку. При використанні служб коротких текстових повідомлень (SMS-повідомлень) при передачі їх на мобільні пристрої, призначені для прийому/передачі таких повідомлень це правило застосовується тільки для повідомлень, направлених зі сторони Продавця/Виконавця. Продавець/Виконавець залишає за собою право використовувати інформацію, надану Покупцем/Замовником при Реєстрації та/або оформленні Замовлення, на умовах і в порядку, передбаченому цим Договором, з метою належного виконання своїх зобов’язань перед Покупцем/Замовником. Укладаючи Договір з Продавцем/Виконавцем на умовах і в порядку, передбаченому цією Публічною офертою, Покупець/Замовник підтверджує свою згоду на таке використання зазначеної інформації.

11.5.Покупець/Замовник несе повну відповідальність за правильність вказаних ним при Реєстрації на Сайті адреси електронної пошти, контактних та особистих даних, а також зобов’язуються протягом 3 (трьох) днів повідомляти Продавця/Виконавця про їх зміну, а у разі неповідомлення несе ризик настання пов’язаних із цим несприятливих наслідків.

11.6. Сторони встановили, що будь-які спори і претензії будуть вирішуватися шляхом переговорів.

11.7. Місцем укладання угоди і місцем надання послуг Сторони домовилися вважати місце знаходження Продавця/Виконавця, вказане в розділі 12 цього Договору.

11.8.Акцептуючи дану Оферту Покупцем/Замовник погоджується, що всі спори, пов’язані з цим Договором, які не можуть вирішитися шляхом переговорів між Сторонами, будуть розглядатися відповідно до законодавства України. Замовник також погоджується, що всі такі спори знаходяться у виключній компетенції відповідних судів України.

11.9.Сторони цього Договору вирішили, що в разі визнання частини цього Договору недійсною (незаконною), сам Договір і без включення в нього недійсної (незаконної) частини вважається укладеним. В цьому випадку Сторона цього Договору не може посилатися на те, що без включення недійсної (незаконний) частини в Договір вона б його не уклала.

11.10.Все викладене, становить єдиний текст Договору, який замінює всі попередні переговори, листування, угоди, пропозиції і заяви, укладені або висловлені Сторонами по предмету Договору в усній або письмовій формі.

11.11. У всіх випадках, які не передбачені цією офертою, Сторони керуються чинним законодавством України.

12. РЕКВІЗИТИ І КОНТАКТИ ПРОДАВЦЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТЛ 22»

Юридична адреса: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 36

Поштова адреса: 03056, м.Київ, Соломʹянський р-н,

вул. Польова, 21, діловий центр «Лагода»

Тел. (044) 333-84-57

Код ЄДРПОУ: № 43490168

UA723209840000026006210418387 в АТ «ПроКредит Банк», МФО 320984

Директор – Лиго Олександр Едуардович