Гальмівні елементи - ATL.ua | Купити Гальмівні елементи у Києві, Україні
UA
Категорії
Масла и автохимия Масла Технические жидкости Присадки Очистители и промывки Смазки Герметики и клеи Автокосметика для кузова Автокосметика для салона Автокосметика для стекол и оптики Автохимия для колес Инвентарь Аккумуляторы Инструменты и приборы Зарядные устройства Шины и диски Шины Диски Уход за колесами и дисками Ремонт колес Запчасти для ТО Фильтры Подвеска Ременный привод Система зажигания и электрика Система очистки стекол Автомобильные масла Тормозная система Подвеска и рулевое Популярное Рулевое управления Гидравлика тормозной системы Тормозные элементы Электронные компоненты Коробка передач и трансмиссия Сцепление Запчасти трансмиссии Электрика и освещение Электрика Автолампы Система зажигания / накаливания Охлаждение и отопление Охлаждение Система кондиционирования Система отопления Двигатель и система выхлопа Детали двигателя Выхлопная система Топливная система и управление двигателем Турбины Ремни, цепи и натяжители Электроника Акустические системы Экраны и мониторы Парковочные системы Климатическая техника Электроприборы и датчики Пуско-зарядное оборудование Видеорегистраторы Антенны для авто Элементы питания / Электропитание Охранные системы Аудио Фото и видео Автоаксессуары и принадлежности Техпомощь Аксессуары для кузова Автобагажники Товары для водителя Аксессуары в салон Инструменты и оборудование Ключи Ручной инструмент Тягово-подъемные механизмы Электроинструменты Пневмоинструмент Расходные материалы Измерительные инструменты Мойки высокого давления и аксессуары Уличные инструменты и оборудование Хранение инструмента Спецодежда и защитные средства Автотуризм Охота и рыбалка Мангалы / Барбекю / Гриль Товары военного назначения Электротранспорт Детские товары Детские автокресла и коляски Товары для новорожденных Детский транспорт Детские игрушки Детская мебель Школьные принадлежности Аксессуары для детей

Гальмівні елементи

З метою зміни та контролю безпечної швидкості транспортного засобу, а також для ефективної зупинки використовується гальмівна система. Крім того, елементи системи відповідають за утримання авто, що дуже важливо для безпеки водія та пасажирів. Принцип функціонування гальм заснований на застосуванні сили тертя між колесами та дорожнім покриттям. Існує кілька методів гальмування: двигун, за допомогою колісного механізму, електричні або гідравлічні зусилля. 


Ця система безпосередньо пов'язана з безпекою, а отже має складатися з максимально якісних компонентів. Механізм гальмування включає рухливі і нерухомі компоненти. Розглянемо кожен з них більш детально: рухлива частина елементів, що обертається, включає барабан, (за умови пристрою відповідного механізму). Якщо механізм гальмування дисковий, не обійтися без гальмівного диска. Система також складається з колодок та супорту. 


Короткий опис основних елементів гальмівної системи


  • Колодки. Обов'язкові компоненти, що відповідають за ефективність та якість гальмування. Як правило, деталі встановлюються до супорта за допомогою пружинного кріплення. Більшість сучасних гальмівних колодок додатково виготовляються датчиками, які вказують на рівень їхнього зносу. 

  • Гальмівний диск. Один з найважливіших і ключових елементів системи. У процесі активного гальмування має властивість сильно нагріватися, тому виготовляється зі спеціальних матеріалів, які швидко охолоджуються шляхом впливу повітря. Дорогі транспортні засоби широко використовують вироби на керамічній основі. 

  • Супорти. Фіксуються на спеціальному кронштейні і включають циліндри, які під час гальмування максимально близько притискають колодки до цих дисків. Не менш важливий елемент у системі, від рівня зносу якого залежить ефективність їзди та безпека. 

  • Додаткові компоненти. У деяких автомобілях можуть використовуватися сучасні елементи та системи гальмування поряд із традиційними. Це можуть бути системи ABS, ESP та інші допоміжні рішення. Всі ці деталі покликані забезпечити грамотне гальмування на слизьких ділянках дороги та запобігти заносу. 


Також важливо відзначити, що для повноцінного функціонування всіх деталей ТЗ знадобиться регулярна заміна гальмівної рідини. Це необхідний витратний матеріал, що безпосередньо впливає на ефективність функціонування гальм. Власнику транспортного засобу слід уважно стежити за станом гальмівної рідини та вузлів з метою безпеки авто, себе та пасажирів. 


Коли елементи гальмівної системи потребують заміни? 


Всі елементи гальмівної системи без винятку потребують своєчасного обслуговування. Наприклад, щоб не втратити експлуатаційні якості та збільшити термін служби вузлів гальмівної системи, насамперед необхідно замінювати рідину. Після покупки нового автомобіля через два роки або пройдених 40 000 км, даний витратний матеріал вимагає обов'язкової заміни. Крім того, не слід допускати змішування різних видів рідин з метою уникнення несумісності. 


Колодки та гальмівні диски також мають властивість зношуватися, навіть якщо автолюбитель дуже дбайливо ставився до обслуговування. Пам'ятайте, що недбале ставлення до заміни цих деталей може призвести до фатальних наслідків. Існує кілька рекомендацій, які допоможуть вам знайти відповідь на питання, коли елементи ТЗ потребують заміни: 


  1. У процесі сезонної заміни зимової або літньої гуми важливо завжди перевіряти ступінь зносу колодок і дисків. Багато експертів радять вдаватися до заміни один раз на 3-4 роки. 

  2. Варто звертати увагу на той факт, хто є виробником компонент гальмівної системи. Якщо раніше встановлювалися лише оригінальні елементи, це, швидше за все, стане приводом до частого обслуговування. Але якщо навпаки - варто ставитись до них уважніше. 

  3. Щоб не дуже часто змінювати гальмівні елементи, слід здійснювати обкатування. Не рекомендується протягом тривалого часу використовувати занадто активне або різке гальмування. 


Скільки коштують елементи гальмівної системи? Переваги покупки на ATL


Цінова політика запчастин для системи гальм безпосередньо залежить від марки та моделі конкретного автомобіля. На сайті компанії АТЛ ви можете легко замовити для авто різних брендів: BMW, Audi, Daewoo, Citroen, Dacia, Lexus, Fiat, Ford, Lada та багатьох інших. Переваги покупки на нашому сайті: завжди доступна ціна, перевірені деталі, допомога у підборі, швидка доставка, ефективне обслуговування клієнтів та широкий вибір елементів ТЗ для кожного власника автомобіля.Дякую. Очікуйте дзвінок найближчим часом.
Щось пішло не так.