Корпоративна програма: інтернет-магазин ATL
Категорії товарів
Масла і автохімія Масла і автохімія Оливи Технічні рідини Присадки Очисники та промивки Мастила Герметики та клеї Автокосметика для кузова Автокосметика для салону Автокосметика для скла і оптики Автохімія для коліс Інвентар Акумулятори Акумулятори Акумулятори Інструменти і прилади Зарядні пристрої Запчастини для ТО Запчастини для ТО Фільтр Підвіска Ремінні приводи Система запалювання і електрика Система очищення стекол Технічні рідини Автомобільні масла Гальмівна система Підвіска та рульове Підвіска та рульове Популярне Підвіска Рульове управління Гальмівна система Гальмівна система Популярне Гідравліка гальмівної системи Гальмівні елементи Електронні компоненти Коробка передач і трансмісія Коробка передач і трансмісія Популярне Зчеплення Запчастини трансмісії Електрика і освітлення Електрика і освітлення Популярне Електрика Освітлення Система запалювання / розжарювання Охолодження та опалення Охолодження та опалення Популярне Система охолодження Система кондиціювання Система опалення Двигун і система вихлопу Двигун і система вихлопу Популярне Деталі двигуна Фільтри Вихлопна система Паливна система і управління двигуном Турбіни Ремені, ланцюги та натягувачі Електроніка Електроніка Акустичні системи Екрани та монітори Паркувальні системи Кліматична техніка Відеореєстратори Електроприлади та датчики Охоронні системи Антени для авто Пуско-зарядне обладнання Аудіо Елементи живлення / Електроживлення Фото і відео Автоаксесуари та приладдя Автоаксесуари та приладдя Тех.допомога Аксесуари для кузова Автобагажники Товари для водія Аксесуари в салон Інструменти і обладнання Інструменти і обладнання Ключі Ручний інструмент Тягово-підйомні механізми Електроінструменти Пневмоінструмент Витратні матеріали Вимірювальні інструменти Мийки високого тиску і аксесуари Вуличні інструменти та обладнання Зберігання інструменту Спецодяг та захисні засоби Шини та диски Шини та диски Шини Диски Догляд за колесами і дисками Ремонт коліс Автотуризм Автотуризм Полювання та рибальство Мангали / Барбекю / Гриль Електротранспорт Дитячі товари Дитячі товари Дитячі автокрісла і коляски Товари для новонароджених Дитячий транспорт Дитячі іграшки Дитячі меблі Шкільне приладдя Аксесуари для дітей

Корпоративна програма

Всі галузі
Азс
Фінанси
Харчова
Фармацевтика
Будівництво
Транспортна
Чому саме з АТЛ?
Залишайте заявку
на співробітництво
Проводимо роботи у будь-якій точці України.
Прозорість у ділових та фінансових відносинах
Контроль та усунення корупційних схем на місцях
Оплата готівковим чи безготівковим розрахунком
Можливість знизити налог на прибуток та ПДВ
Централізований документообіг
Контроль грошового обігу по всіх транспортних засобах
Закупівля автозапчастин дозволяє значно заощаджувати кошти
Гарантія на запчастини та послуги

Ігор Дорошенко

Директор Департаменту банкнотного бізнесу АТ “ТАСКОМБАНК”

Наш автопарк налічує >50 одиниць техніки, серед яких і оперативні автомобілі інкасації. Для співпраці з компанією по технічному обслуговуванню ТАСКОМБАНК обрав АТЛ тому що:

  • досить розвинута мережа по всій Україні
  • безготівковий розрахунок та зручність в роботі з документами
  • адекватні ціни на автотовари та послуги
  • завжди в наявності великий вибір автозапчастин

За час співпраці ми переконалися в професійному підході компанії та високому рівні обслуговування. Ремонтні роботи проводяться швидко та якісно. Рекомендуємо своїм партнерам та клієнтам мережу автосервісних центрів та магазинів АТЛ.

Олексій Морозов

Генеральний директор АТ “Фоззі Рітейл”

Фоззі висловлює щиру вдячність компанії АТЛ за плідну співпрацю.

Будь-яка компанія бажає співпрацювати з професійним партнерами, які сумлінно та вчасно виконують свої обов’язки за договорами, тому вже не перший рік наша компанія є клієнтом мережі автосервісних станцій АТЛ.

25 автомобілей знаходяться під пильним наглядом спеціалістів АТЛ, які несуть гарантійні забов’язання щодо виконаних робіт та встановлених запчастин.

Фоззі повністю задоволене роботою компанії АТЛ та бажає розширення мережі та нових вдячних клієнтів.

Управління забезпечення діяльності банку ПАТ “ПУМБ”

ПУМБ висловлює свою щиру подяку керівництву та персоналу мережі АТЛ.

Індивідуальний підхід до корпоративного клієнта, розуміння його потреб та високий рівень обслуговування — це складові ведення бізнесу мережі АТЛ.

Компанія зарекомендувала себе як професійного та надійного партнера, який гарантує вчасне виконання робіт та якісні запасні частини. Ми цілком задоволені співпрацею з командою АТЛ.

Бажаємо подальших успіхів та розвитку!

Марина Стріганова

Директор з логістики та закупівель ПАТ “Фармак”

Фармак висловлює свою щиру вдячність керівництву та компанії АТЛ в цілому за плідну співпрацю.

Протягом виконання забов’язень ми мали згоду впевнитися у професіоналізмі, обізнанності та відповідальності працівників АТЛ. Хочемо відмітити передове обладнання станцій технічного обслуговування та якісні запчастини, що надаються компанією для ремонту наших транспортних засобів.

Фармак задоволене роботою АТЛ та цінує його як надійного партнера. Бажаємо процвітання компанії та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Вадим Рейський

Відділ контрактів Посольства США в Україні

Посольство США в Україні співпрацює з мережею автомагазинів та автосервісів АТЛ більше 10 років.

При виборі компанії по обслуговуванню та ремонту транспорту ми керувались такими критеріями:

  • розвинута мережа
  • однакова ціна на автотовари та послуги автосервісного центру для контролю використання коштів посольства
  • гарантія на товари і послуги
  • безготівковий рахунок та централізований документообіг

Все це ми знайшли в мережі АТЛ, тому й довірили їм обслуговування парку наших автомобілей.

За весь період роботи АТЛ виконує свої роботи на високому професійному рівні. Ремонти проводяться якісно і вчасно. Співробітники компанії професійно підготовлені, швидко реагують на побажання та потребу клієнта.

Ми задоволені співпрацею з компанією АТЛ, це дійсно надійний та професійний партнер.

Дякуємо за співробітництво!

Володимир Сухонда

Заступник директора ТОВ “АБРИЛ ФАРМ”

Абрил Фарм високо цінує співпрацю з АТЛ та висловулює подяку за бездоганне виконання забов’язань за договором на технічне обслуговування та ремонт автомобілей протягом 2016-2018 років.

Досвід співпраці підтвердив високий професіоналізм колективу, дбайливе відношенння до клієнта, постійний розвиток, збільшення мережі по всій країні, розуміння проблем та вміння їх вирішувати — це складові Вашого товариства, які наближають нас до європейського рівня.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Юрій Лесько

Директор ТОВ “Сільпо-Фуд”

Сільпо співпрацює з мережею СТО та автомагазинів АТЛ вже протягом двох років.

Автомобілі нашого підприємства за специфікою сфери діяльності пересуваються містами України. Завдяки розгорнутому географічному покриттю мережі АТЛ ми можемо бути впевнені в кваліфікованому обслуговуванні у більшості регіонів.

Також, важливою перевагою даної мережі є можливість обслуговування автомобілів будь-яких марок та моделей, що дозволяє нам співпрацювати з одним контрагентом на єдиних умовах.

Сільпо висловлює вдячність персоналу та керівництву компанії АТЛ за високий рівень та надійність як партнера в цьому важливому напрямку.

Бажаємо процвітання та подальшого розвитку компанії!